РІШЕННЯ № 1381 від 20 червня 2019 року Про відмову в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Гарасимяк П.П.

                                      УКРАЇНА                                              

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(П’ЯТДЕСЯТ СЬОМА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від 20 червня 2019 року             № 1381

Про відмову в наданні дозволу

на виготовлення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

Гарасимяк П.П.

 

Розглянувши     заяву Гарасимяка Петра Петровича, беручи до уваги те, що рішення Трускавецької міської рад від 12 жовтня 2017 року №693, яким затверджено «План зонування території міста Трускавця (зонінг)», на підставі якого виготовлено поданий на затвердження проект землеустрою,   скасовано Постановою шостого апеляційного адміністративного суду від 20.02.2019р, керуючись п.3 ст.24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

                                                                                                                     В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

 

  1. Відмовити Гарасимяку Петру Петровичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0015га по вул. У.Кравченко в м. Трускавці для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за рахунок земель Трускавецької міської ради, не наданих у власність та користування в  зв’язку з тим , що:

-у разі відсутності плану зонування або детального плану території, затвердженого відповідно до вимог цього Закону «Про регулювання містобудівної діяльності», передача (надання) земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб забороняється.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою ( Ю.Наконечний).

 

                                                                    Міський голова                                                                               А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *