УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(П’ЯТДЕСЯТ СЬОМА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від   20 червня 2019 року             № 1380

 

Про надання дозволу на виготовлення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) Дякон Г.І.

Розглянувши заяву Дякон Галини Іванівни ,беручи до уваги Державний акт на право постійного користування землею Серія ЛВ №00000046 від 26.06.1997року, свідоцтво про право на спадщину за законом від 15.09.2011року №794,керуючись   ст.ст. 12,118, 122, 123 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

                                                                                                                      В  И  Р  Ш  И  Л  А:

  1. Дати дозвіл Дякон Галині Іванівні  на виготовлення   технічної  документації   із   землеустрою   щодо   встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)  площею 0,0206 га по вул. Заньковецької ,3 для  ведення особистого селянського господарства з подальшим надання у власність , за рахунок земель що числяться в постійному користуванні Банька І.М. згідно державного акту на право постійного користування землею серія ЛВ № 00000046 зареєстрованого в книзі записів державних актів на право постійного користування землею 26 червня 1997року .
  2. Дякон Г.І. звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення документації із землеустрою, у відповідності до вимог земельного законодавства.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (Ю. Наконечний).

   

                                                                            Міський голова                                                                              А.Кульчинський

Залишити відповідь

Перейти до вмісту