РІШЕННЯ № 1638 від 30 січня 2020 року Про надання земельної ділянки площею 0,1180 вул. Стуса,6 у користування на умовах оренди ТзОВ «Санаторій «Едем»

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

(ШІСТДЕСЯТ СЬОМА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ) 

Р І Ш Е Н Н Я

Від 30 січня 2020 року                   № 1638

 

Про надання земельної ділянки

площею 0,1180 вул. Стуса,6

у користування на умовах оренди

ТзОВ «Санаторій «Едем»

Розглянувши заяву ТзОВ «Санаторій «Едем»», беручи до уваги витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності   на об’єкт нерухомості, керуючись ст.ст. 12, 93, 123, Земельного кодексу України, Законом України “Про оренду землі”, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада 

                                                                                                                                 В И Р I Ш И Л А: 

  1. Надати товариству з обмеженою відповідальністю «Санаторій «Едем» у користування на умовах оренди земельну ділянку (кадастровий номер 4611500000:08:001:0032) площею 0,1180 га на вул. Стуса,6 для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення (обслуговування пансіонату) за рахунок земель, що були в користуванні ТзОВ «Санаторій «Едем» терміном на 5 років.
  2. ТзОВ «Санаторій «Едем»»   надану земельну ділянку   використовувати їх за цiльовим призначенням; допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення, при наявності таких на земельних ділянках (організації , якi виконують ремонтнi роботи, зобов’язанi провести повне відновлення територiї); дотримуватися вимог Земельного кодексу України.
  3. ТзОВ «Санаторій «Едем»» зареєструвати право оренди в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно,
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (Наконечний Ю.О.).

             

                                                                                            Міський голова                                                       А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *