РІШЕННЯ № 1649 від 13 лютого 2020 року Про внесення змін до показників бюджету міста Трускавця на 2020 рік

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ШІСТДЕСЯТ ВОСЬМА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

                                                                                                                                                             

від 13 лютого 2020 року                   № 1649
                                                                                                                    
                               

Про внесення змін до показників                                                                                        

бюджету міста Трускавця на 2020 рік

Відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, з метою забезпечення співфінансування проєктів переможців обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2020 рік, враховуючи звернення головних розпорядників коштів міського бюджету, висновок комісії з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва, комунальної власності і майна, керуючись п.23 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

                                                                                                                                 В И Р І Ш И Л А:

  1. Внести зміни і доповнення до рішення Трускавецької міської ради від 18 грудня 2019 року № 1570 «Про бюджет міста Трускавця на 2020 рік», а саме:

В абзаці другому пункту 1 збільшити загальний обсяг видатків бюджету міста Трускавця на 2020 рік на 1200774,00 гривень, у тому числі видатків загального фонду на 368744,00гривень, видатків спеціального фонду на 832030,00гривень.

Абзац третій пункту 1 доповнити реченням такого змісту:

– дефіцит загального фонду бюджету міста Трускавця на 2020 рік у сумі 1200774,00 гривень, джерелом покриття якого установити збільшення залишку коштів бюджету міста Трускавця на початок 2020 року, передавши при цьому кошти із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) в сумі 832030,00 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення.

В абзаці четвертому пункту 1 збільшити дефіцит спеціального фонду бюджету міста Трускавця на 832030,00 гривень, джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) згідно з додатком 2 до цього рішення.

У пункті 2 збільшити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів бюджету міста Трускавця на 2020 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком 3 до цього рішення.

У пункті 4 внести зміни до розподілу коштів бюджету розвитку на здійснення заходів із будівництва, реконструкції і реставрації об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об’єктами у 2020 році згідно з додатком 6 до цього рішення.

У пункті 5 внести зміни до розподілу витрат бюджету міста Трускавця на реалізацію місцевих/регіональних програм згідно з додатком 7 до цього рішення.

  1. Додатки № 2,3,6,7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.
  2. Планово-економічному відділу управління розвитку міста виконавчого комітету міської ради (М.Заверюха) внести відповідні зміни в інвестиційну програму соціально-економічного розвитку міста на 2020 рік.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва, комунальної власності і майна міської ради. 

 

                                                                                          Міський   голова                                                           А.Кульчинський

додатки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *