РІШЕННЯ № 319 від 20 жовтня 2016 року Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок Літковському М.Р., Шевчук Ю.Л.,Цико І.С.

                                           УКРАЇНА                                             

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(СІМНАДЦЯТА СЕСІЯ  СЬОМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від 20 жовтня 2016 р.              № 319

Про надання  дозволу  на виготовлення

проектів землеустрою щодо відведення

земельних ділянок Літковському М.Р.,

Шевчук Ю.Л.,Цико І.С.         

Розглянувши заяви учасників бойових дій Літковського Михайла Романовича  (посвідчення серія ЮА № 014975 від  17.09.2015р.), Цико Ігоря Семеновича ( посвідчення серія АА № 478446 від  26.08.2016р.), Шевчук Юрія Леонідовича  (посвідчення серія АБ № 010111 від  06.10.2015р.),  керуючись   ст.ст. 12, 118,121 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада 

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

1. Дати дозвіл Літковському Михайлу Романовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0024 га по вул. Стебницькій  для будівництва та обслуговування індивідуального гаража з подальшим наданням її у власність за рахунок земель міської ради, не наданих  у власність чи користування.

2. Дати дозвіл  Цико Ігорю Семеновичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0024 га  по                         вул. Стебницькій  для будівництва та обслуговування індивідуального гаража з подальшим наданням її у власність за рахунок земель міської ради, не наданих  у власність чи користування.

3. Дати дозвіл  Шевчук Юрію Леонідовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0024 га по вул. Стебницькій  для будівництва та обслуговування індивідуального гаража з подальшим наданням її у власність за рахунок земель міської ради, не наданих  у власність чи користування.

4. Фізичним особам, яким надано дозвіл на виготовлення документації  із землеустрою, звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення проекту відведення земельної ділянки у відповідності до вимог земельного законодавства.

    5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії А.Стародуб).

Міський голова                                                      А.Кульчинський

 

поіменне голосування

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *