РІШЕННЯ № 64 Від 04 лютого 2016 року Про вступ до Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна»

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ШОСТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

 

Р І Ш Е Н Н Я

   Від  04 лютого   2016 року                 № 64

Про вступ до Асоціації органів

місцевого самоврядування

«Єврорегіон Карпати-Україна»

     З метою вирішення проблем розвитку міста Трускавецьта створення ефективного механізму покращення соціально-економічної ситуаціїв даному місті, об’єднання зусиль чотирьох областей, що входять доМіжрегіональної Асоціації “Карпатський єврорегіон”, для створеннясприятливого економічного, соціального та інвестиційного клімату на територіїУкраїнських Карпат, з метою сприяння формуванню ефективної і цілеспрямованої державної і європейської політики, яка дозволить трактувати Карпати як цілісну екологічну, економічну тагуманітарну систему, а також на підставі п.21 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновок постійної комісії з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва та комунальної власності, майна, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

1. Вступити до Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон
Карпати – Україна”.

2. Делегувати повноваження управлінню розвитку міста представляти Трускавецьку міську раду в Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна”.

       3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва та комунальної власності, майна (п. О.Карпин).

               Міський голова                                                         А.Кульчинський    

 

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту