УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(шоста СЕСІЯ сьомого демократичного скликання)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 04 лютого 2016 року                         № 65

          

Про надання адресної грошової

допомоги на покриття витрат на житло і

комунальні послуги інвалідам міста

          З метою соціального захисту інвалідів міста в частині відшкодування коштів на оплату житла і комунальних послуг, керуючись п.22 ст. 26, 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішенням Трускавецької міської ради №59 від 30 грудня 2015 року «Про бюджет міста Трускавця на 2016 рік», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Надати щомісячну адресну грошову допомогу на покриття витрат на житло і комунальні послуги на період з січня по грудень 2016 року:

– сім’ям, в яких проживає двоє і більше інвалідів або двоє дітей-інвалідів, інвалідам по зору І-ої групи, інвалідам І-ої групи без нижніх кінцівок, одиноким інвалідам 1-ої групи в розмірі 280 грн. щомісячно;

– інвалідам ІІ-ої групи по зору в розмірі 210 грн. щомісячно.

                        2. Затвердити Положення про порядок та умови надання адресної грошової допомоги на покриття витрат на житло та комунальні послуги інвалідам міста на 2016 рік, згідно додатку.

            3. Надати з січня по грудень 2016 року 100% знижку плати за користування житлом та комунальними послугами в межах норм споживання:

Мітран Надії Дмитрівні, яка проживає в м. Трускавці по вул. Дрогобицькій, 12/16 на двох інвалідів з дитинства І групи;

Кирчей Осипі Зигмундівні, яка проживає в м. Трускавці по вул. Мазепи, 34/56 на всіх членівсім’ї.

            4. Управлінню праці та соціального захисту населення (В.Ільницька) забезпечити призначення та виплату адресних грошових допомог інвалідам міста та відшкодування пільг організаціям-надавачам житлово-комунальних послуг Мітран Н Д., яка проживає в м. Трускавці по вул. Дрогобицькій, 12/16 та Кирчей О.З, яка проживає в м. Трускавці по вул. Мазепи, 34/56.

            5. Фінансовому управлінню (М.Федоричаку) забезпечити фінансування адресних допомог та пільг за рахунок коштів міського бюджету по КФК 090412.

            6. Керівникам житлово-комунальних підприємств – надавачам послуг щомісячно подавати управлінню праці та соціального захисту населення відомості про надані послуги сім’їМітран Н.Д., яка проживає в м.Трускавці по вул. Дрогобицькій, 12/16 та Кирчей О.З, яка проживає в м.Трускавці по вул. Мазепи, 34/56.

            7. Рішення Трускавецької міської ради №810 від 31 березня 2015 року «Про надання адресної грошової допомоги на покриття витрат на житло і комунальні послуги інвалідам міста» вважати таким, що втратило чинність.

            8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань освіти, культури, соціального захисту, охорони здоров’я, санаторно-курортної сфери та молодіжної політикита з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва, комунальної власності і майна.

 

Міський голова                                                              А. Кульчинський

 

 

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту