РІШЕННЯ № 795 від 25 січня 2018 року Про заходи щодо реструктуризації заборгованості КП «Трускавецьтепло» за спожитий природний газ

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ТРИДЦЯТЬ СЬОМА СЕСІЯ сьомого ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від   25  січня  2018  року                                  №  795                          

                                   

Про заходи щодо реструктуризації

заборгованості КП «Трускавецьтепло»

за спожитий природний газ

Розглянувши звернення КП «Трускавецьтепло» з клопотанням щодо забезпечення фінансовими гарантіями виконання договору про реструктуризацію заборгованості між підприємством і НАК «Нафтогаз України» в сумі 1 237 404,20 грн., яка утворилась за спожитий природний газ, використаний станом на 1 липня 2016 року для виробництва теплової енергії, послуг з опалення та постачання гарячої води (без урахування суми неустойки (штрафів, пені), інфляційних нарахувань, процентів річних, нарахованих на заборгованість за спожитий природний газ), не погашена станом на 31 грудня 2016 року, зважаючи, що Трускавецька міська рада є органом місцевого самоврядування, що представляє територіальну громаду м. Трускавця, здійснює від її імені та в її інтересах функції і повноваження місцевого самоврядування, є засновником КП «Трускавецьтепло», у відповідності до пункту 4 статті 5 Закону України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії», Постанови Кабінету Міністрів України  «Про затвердження Типового договору про реструктуризацію заборгованості за спожитий природний газ», керуючись статтею 144 Конституції України, статтями 25, 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Погодити КП «Трускавецьтепло» укладання у встановленому порядку договору з НАК «Нафтогаз України» про реструктуризацію заборгованості за спожитий природний газ.
  2. Забезпечити фінансовими гарантіями виконання договору про реструктуризацію заборгованості між КП «Трускавецьтепло» і НАК «Нафтогаз України», яка утворилась за спожитий природний газ, використаний станом на 1 липня 2016 року для виробництва теплової енергії, послуг з опалення та постачання гарячої води (без урахування суми неустойки (штрафів, пені), інфляційних нарахувань, процентів річних, нарахованих на заборгованість за спожитий природний газ), не погашена станом на 31 грудня 2016 року, в сумі 1 237 404,20 грн. (крім суми заборгованості з різниці в тарифах, погашення якої проводиться за рахунок видатків державного бюджету).
  3. Надати заступнику міського голови О. Балицькому повноваження щодо погодження договору між КП «Трускавецьтепло» та НАК «Нафтогаз України» про реструктуризацію заборгованості за спожитий природний газ.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва, комунальної власності і майна.

Міський голова                                                   А. Кульчинський 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *