РІШЕННЯ № 807 від 25 січня 2018 року Про надання земельної ділянки в користування г на умовах оренди. площею 2,2353 га по вул. Івана Мазепи,29 ПзІІ ТзОВ «АКВА – ЕКО»

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ТРИДЦЯТЬ СЬОМА   СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

    Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

  Від 25 січня  2018 р.              № 807

Про надання земельної ділянки в користування     на умовах  оренди. площею 2,2353 га по

 вул. Івана Мазепи,29   ПзІІ ТзОВ «АКВА – ЕКО»   

Розглянувши заяву ПзІІ ТзОВ «АКВА – ЕКО» , керуючись ст.ст. 12, 123 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

                                                                                                                 В  И  Р  Ш  И  Л  А :

1 Надати  Підприємству з Іноземними Інвестиціями  Товариству з обмеженою відповідальністю «АКВА –ЕКО»    у користування на умовах оренди земельну ділянку (кадастровий номер-4611500000:07:003:0030)  площею  2,2353га по вул. Івана Мазепи,29 у  м. Трускавці,  для розміщення  та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд  підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (обслуговування будівель та споруд), терміном на 20 років, за рахунок земель, що перебували  в постійному  користуванні Підприємства з Іноземними Інвестиціями  Товариства з обмеженою відповідальністю «АКВА – ЕКО», категорія земель – землі промисловості, транспорту , зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

  1. Підприємству з Іноземними Інвестиціями  Товариству з обмеженою відповідальністю «АКВА –ЕКО» використовувати    надану    земельну  ділянку  за

цiльовим призначенням, допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення, при наявності таких на земельній ділянці (організації, якi виконують ремонтнi роботи, зобов’язанi провести повне відновлення територiї), дотримуватися вимог Земельного кодексу України.

  1. Контроль за сплатою орендної плати покласти на  відділ землекористування міської ради та  Трускавецьке відділення Дрогобицької ОДПІ.
  2. Підприємству з Іноземними Інвестиціями  Товариству з обмеженою відповідальністю «АКВА –ЕКО»  зареєструвати   право    оренди   землі в державному  реєстрі речових прав на нерухоме майно. 
  3. Контроль за   виконанням  цього   рішення   покласти на   постійну  комісію  з питань землекористування, містобудування та благоустрою (А.Стародуб).    

           

 

                                                                                       Міський  голова                                                  А.Кульчинський    

Залишити відповідь

Перейти до вмісту