РІШЕННЯ № 917 від 31 травня 2018 року Про розгляд електронної петиції щодо забезпечення оформлення біометричного паспорту для виїзду за кордон від 08.02.2018 року №2 е.п.

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(СОРОК ДРУГА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ )

Р І Ш Е Н Н Я

Від 31 травня 2018 року               № 917  

Про розгляд електронної петиції щодо забезпечення

оформлення біометричного паспорту для виїзду за кордон

від 08.02.2018 року №2 е.п.                  

                                                                                                                     

Відповідно до статті 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 23-1 Закону України «Про звернення громадян», Положення про електронні петиції, затвердженого рішенням сесії Трускавецької міської ради №131 від 05.04.2016 року, рекомендацій постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва, комунальної власності і майна від 04.04.2018 року, розглянувши електронну петицію щодо забезпечення оформлення біометричного паспорту для виїзду за кордон у ЦНАПі Трускавецької міської ради , яка набрала 107 голосів із 100 необхідних з дня оприлюднення 08.02.2018року (копія петиції додається), міська рада

                                                                                                                             В И Р І Ш И Л А:

  1. Виконавчому комітету Трускавецької міської ради розробити та подати на затвердження ради Програму фінансування щодо створення сервісного центру та придбання універсального обладнання.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючу справами міськвиконкому О.Петранич та постійну комісію з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва та комунальної власності і майна.

                                                                                                Міський голова                                       А. Кульчинський

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту