РІШЕННЯ № 919 від 31 травня 2018 року Про затвердження програми «Придбання,обслуговування та монтажу обладнання для реалізації програми «Безпечне місто» м.Трускавець на 2018 рік»

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(СОРОК ДРУГА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ) 

  • Р І Ш Е Н Н Я

Від 31   травня 2018 року                     № 919

 

 

Про затвердження програми «Придбання,обслуговування та монтажу обладнання для реалізації програми «Безпечне місто» м.Трускавець на 2018 рік»                                                                      

Керуючись п.22 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою підвищення загального рівня безпеки м.Трускавець, для підтримки порядку, аналізу і розкриття злочинів, міська рада

                                                                                                                       В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Затвердити програми «Придбання та монтажу обладнання для реалізації програми «Безпечне місто» м.Трускавець на 2018рік» (додається).
  2. Фінансовому управління (М.Федоричак) передбачити кошти на виконання заходів, передбачених програмою «Придбання та монтажу обладнання для реалізації програми «Безпечне місто» м.Трускавець на 2018рік» за рахунок коштів фонду розвитку міського бюджету в межах наявного фінансового ресурсу.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва та комунальної власності, майна (п. А.Остапчук).

                                                                                       Міський голова                                                 А.Кульчинський

додатки 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *