РІШЕННЯ № 931 від 31 травня 2018 року Про надання земельної ділянки г в користування на умовах оренди площею 0,0064 га по вул. Мазепи Славич К.Г.

     УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(СОРОК ДРУГА  СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 31 травня 2018 р.             № 931

Про надання земельної ділянки  в користування на умовах оренди  площею 0,0064 га по вул. Мазепи Славич К.Г.                                                

Розглянувши заяву Славич Ксенії Григорівни, Витяг з реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 12.04.2018р № 120460058, керуючись ст.ст. 12,93,120,123 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

                                                                                                                             В  И  Р  Ш  И  Л  А :

 

  1. Надати Славич Ксенії Григорівні у користування на умовах оренди земельну ділянку площею 0,0064 га по вул. Мазепи (кадастровий номер – 4611500000:06:003:0037) для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (будівництво офісних приміщень), категорія земель – землі житлової та громадської забудови, терміном на 3 роки, за рахунок земель, що були в користуванні Андріїшина Ю.І.
  2. Славич К.Г. використовувати надану  земельну ділянку за цільовим призначенням, допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення, при наявності таких на земельній ділянці (організації, якi виконують ремонтнi роботи, зобов’язанi провести повне відновлення територiї), дотримуватися вимог Земельного кодексу України.
  1. Контроль за сплатою орендної плати покласти на відділ землекористування міської ради та  Трускавецьке відділення Дрогобицької ОДПІ.
  2. Славич К.Г. зареєструвати   право оренди     землі в державному    реєстрі речових прав на нерухоме майно. 
  1. Контроль за виконанням   цього рішення   покласти на постійну   комісію     з питань   землекористування,   містобудування   та благоустрою (Наконечний Ю.О.).    

           

 

                                                                                                         Міський  голова                                                 А.Кульчинський    

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *