РІШЕННЯ № 973 від 26 липня 2018 року Про припинення діяльності міської психолого-медико-педагогічної консультації та створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр міста Трускавець»

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(СОРОК ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

                                                                                                                                                              

від 26 липня 2018 року               № 973
                                                                                                                                                    

Про припинення діяльності

міської психолого-медико-педагогічної

консультації та створення комунальної

установи «Інклюзивно-ресурсний

центр міста Трускавець» 

Керуючись статтями Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», керуючись статтями 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр» та з метою приведення структури освіти у відповідність до потреб сучасної економіки та інтеграції в європейський освітній, економічний та культурний простір, забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, шляхом проведення комплексної психолого – педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого – педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження інклюзивної освіти, міська рада

                                                                                                                                      В И Р І Ш И Л А : 

1.Припинити діяльність міської психолого-медико-педагогічної кон- сультації (МПМПК) при методичному кабінеті відділу освіти Трускавецької міської ради.
         2. Вважати таким, що втратило чинність рішення сесії Трускавецької міської ради №479 від 05.04.2005 р. «Про створення міської психолого-медико-педагогічної консультації».

3.Створити Комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр міста Трускавець» (далі – ІРЦ).

  1. Затвердити Статут Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр міста Трускавець» згідно з додатком № 1.
  2. Затвердити штатний розпис, графік роботи Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр міста Трускавець» згідно з додатками № 2,№3.
  3. Затвердити Положення про конкурсний відбір на посаду директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр міста Трускавець» згідно з додатком № 4.
  4. Визначити уповноваженим органом управління Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр міста Трускавець» – відділ освіти Трускавецької міської ради.
  5. Відділу освіти Трускавець міської ради здійснити заходи для подальшої державної реєстрації Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр міста Трускавець», відповідно до встановленого законодавством порядку.
  6. Фінансовому управлінню Трускавецької міської ради передбачати фінансування видатків з міського бюджету на утримання Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр міста Трускавець».
  7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Ткаченка О.О. та постійну комісію з питань освіти, культури, соціального захисту, охорони здоров’я, санаторно-курортної сфери та молодіжної політики (М.Кіселичник).

                                                                                            Міський голова                                                   А.Кульчинський

 

    додатки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *