РІШЕННЯ № 991 від 26 липня 2018 року Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки площею 0,0135 га по вул. Стебницькій 84/1 в користування на умовах оренди Артимовичу А.Ф.

                                        УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(СОРОК ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від 26 липня 2018р.             № 991

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки та

надання земельної ділянки площею 0,0135 га

по вул. Стебницькій 84/1 в користування

на умовах оренди Артимовичу А.Ф.          

      

           Розглянувши заяви Артимовича Андрія Федоровича, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, керуючись ст.ст. 12, 124, 186 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

                                                                                                                                 В И Р I Ш И Л А:

  1. Затвердити Артимовичу Андрію Федоровичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, (кадастровий номер – 4611500000:08:003:0035) площею 0,0135 га по вул. Стебницька 84/1 .                                            

         1.1. Надати у користування на умовах оренди Артимовичу Андрію Федоровичу земельну ділянку (кадастровий номер – 4611500000:08:003:0035) площею 0,0135 га по вул. Стебницька 84/1 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (для обслуговування нежитлової будівлі (торговий кіоск зблокований з автозупинкою) за рахунок земель міської ради, не наданих у власність чи користування, категорія земель-землі житлової та громадської забудови, без права реконструкції, як існуюча нежитлова будівля, яка знаходиться в межах червоних ліній забудови зі статусом невідповідного використання згідно Розділу 1.5 «Порядок забудови та іншого використання земельних ділянок, які набули статусу невідповідного використання» терміном на 5 років.

  1. Фізичній особі, якій надано земельну ділянку згідно цього рішення, використовувати її за цiльовим призначенням; допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення, при наявності таких на земельній ділянці (організації , якi виконують ремонтнi роботи, зобов’язанi провести повне відновлення територiї); дотримуватися вимог Земельного кодексу України.
  2. Фізичній особі, якій надано земельну ділянку у користування на умовах оренди, підписати договір оренди землі та зареєструвати право користування земельною ділянкою в державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (Ю.Наконечний).

       

                                                                                       Міський голова                                                    А.Кульчинський    

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *