МОЗ розробило стікери для щеплених від COVID-19 колективів

 Міністерство охорони здоров’я України нагадує, що організовані колективи, які мають щонайменше 50 охочих зробити щеплення від COVID-19, можуть замовити виїзд мобільної бригади з вакцинації до себе.

 А для того, щоб відзначити організації, які вже скористалися цією можливістю, та закликати інших зробити так само, МОЗ розробило серію наліпок.

 Яскраві наліпки з написами “Ми вакциновані від COVID-19”, “У нас безпечно!”, “Давай і ти!”, які можна розклеїти на вході та в самих приміщеннях, де працюють вакциновані колективи, сповіщатимуть про те, що тут піклуються як про співробітників, так і про відвідувачів.

 Макети наліпок можна завантажити та видрукувати за посиланням.

 Нагадаємо, що залишити заявку на щеплення співробітників мобільною бригадою можна за телефоном контакт-центру МОЗ 0 800 60 20 19 або звернутися до департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА. Детальніше про процедуру запису читайте за цим посиланням.

 Якщо охочих вакцинуватися менше за 50, то вони можуть записатися на щеплення до центрів вакцинації чи пунктів щеплень за контактними телефонами чи онлайн. Перелік і контакти пунктів та центрів можна знайти на www.list.covid19.gov.ua або за номером 0 800 60 20 19.

 У МОЗ наголошують: вакцини від COVID-19 захищають від тяжкої хвороби та рятують життя!

Перейти до вмісту