На період “червоної” зони існуватимуть обмеження в роботі з відвідувачами виконкому та структурних підрозділів Трускавецької міської ради. Протокол комісії ТЕБ і НС

П Р О Т О К О Л № 32 позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (дистанційно через мережу Інтернет з використанням відповідних технічних засобів) від 08 листопада 2021 року.

Засідання провів голова міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Кульчинський Андрій Богданович

Присутні:   Члени комісії (за окремим списком).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

І. Про посилення протиепідеміологічних заходів через небезпеку поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Трускавецької ТГ.

СЛУХАЛИ:

І. Про посилення протиепідеміологічних заходів через небезпеку поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Трускавецької ТГ.

За результатами розгляду питання порядку денного позачергового засідання міської комісії з питань-техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, враховуючи погіршення епідеміологічної ситуації через поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Львівської області.

 

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

  1. Продовжувати дотримуватись протиепідеміологічних обмежень (заборон) визначених п.п. 3, 4 позачергового засідання Трускавецької міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (протокол № 30 від 29 жовтня 2021 року) визначених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
  2. Додатково до прийнятих протиепідемічних обмежень на території громади запровадити починаючи з 9 листопада 2021 року наступні обмеження, а саме:

2.1. Керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету Трускавецької міської ради (окремих структурних підрозділів, соціальних служб), комунальних підприємств та інших об’єктів інфраструктури, на час дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки обмежити прийом відвідувачів, проводити дистанційне інформування клієнтів з питань, які у них виникають.

2.2. Центру надання адміністративних послуг Трускавецької міської ради (Г.Дорошенко) здійснювати обслуговування відвідувачів, які мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; чи міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

   Голосували: «за» – 18;   «проти» – 0 ; «утримались» – 0 .

Перший заступник голови

міської комісії з питань

техногенно – екологічної

безпеки і надзвичайних ситуацій       (підпис)              Олексій БАЛИЦЬКИЙ

 

 

         Протокол вів                                           (підпис)            Юрій СОЛЯН

Перейти до вмісту