Вакцинація вдома – таке know-how запровадили у Трускавці, щоб досягти мети, стопроцентної вакцинації населення. Сьогодні, 25 листопада, бригада медичних працівників КНП «Трускавецька міська лікарня» та соціальні працівники Трускавецького територіального центру соціального обслуговування завітали до мешканців Трускавця, які готові провакцинуватися, але не можуть прийти в пункти вакцинації, оскільки не покидають власної домівки.

 Мобільна медична бригада відвідала десятку бажаючих прищепитися від COVID-19 на вулицях Стуса, Кобилянської, Івасюка, Данилишиних, Бориславській, Сагайдачного та Мазепи. Медики виміряли температуру та тиск, поспілкувалися зі старенькими та закликали не вірити тим страшилкам, які розповідають антивакцинатори. Найстарішою за віком з тих, хто прийняв першу дозу вакцини CoronaVac, стала 88-річна трускавчанка Марія Петранівська. Подбала про здоров`я мами донька пані Марії Надія Заблоцька, голова Трускавецької міської асоціації інвалідів. Адже вакцинований – значить захищений!

 Натомість пів сотні осіб старшого віку було провакциновано безпосередньо в приміщенні Трускавецького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Організувала вакцинацію в стінах установи директорка терцентру Олена Пилат. Для стареньких були створені всі необхідні умови: в одній кімнаті соціальні працівниці допомагали заповнювати анкети, в іншій проводилося щеплення вакцинами CoronaVac або Pfaizer (на вибір), в третій кімнаті провакциновані відпочивали протягом пів години.

 Загалом кількість вакцинованих жителів Трускавецької громади зросла сьогодні на 60 осіб поважного віку.

Перейти до вмісту