Згідно з указом, воєнний стан запроваджується з 5:30 24 лютого 2022 року строком на 30 діб. Таке рішення ухвалено у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони й відповідно до українського законодавства. Джерело https://www.president.gov.ua/news/prezident-pidpisav-ukaz-pro-zaprovadzhennya-voyennogo-stanu-73109

 У зв’язку із запровадженням в Україні воєнного стану тимчасово можуть обмежуватися конституційні права і свободи людини та громадянина, передбачені статтями 30-34, 38, 39, 41-44, 53 Конституції України, а також впроваджуватися тимчасові обмеження прав і законних інтересів юридичних осіб.

 Мешканцям Трускавецької громади слід зберігати спокій, ситуація на місцях контрольована, усі службовці мають чіткі інструкції згідно з якими працюють та забезпечують життєдіяльність міста та сіл.

 Просимо усіх не слухати фейкові новини, лише національні телеканали та радіо, (в нашому регіоні це “1 Західний” “UА: Львів”, FM-радіостанції – “Радіо ПЕРШЕ”, “UA:Українське радіо Львів”). Також, звертаємось до мешканців, які мають військову форму, – не одягати її на вулиці, аби не створювати паніки лишній раз не лякати мирне населення. Памятайте, що у цей складний період час від часу буде перериватись зв’язок!

Перейти до вмісту