Державна служба із надзвичайних ситуацій України інформуватиме громадян через смс-повідомлення про актуальну ситуацію в їх регіоні та надавати рекомендації.

 SMS будуть надходити від імені DSNS UKR – це офіційне джерело SMS-інформування від ДСНС для абонентів Київстар. Державна служба також працює над тим, щоб абоненти й інших мобільних операторів могли отримувати такі повідомлення вже найближчим часом.

 Таким чином, ДСНС та Київстар допомагатимуть громадянам отримувати життєво важливу інформацію та рекомендації якомога швидше, коли у людей може не бути доступу до інтернету або вони не можуть самостійно та швидко перевірити її. 

 Державна служба разом з Київстар закликають громадян довіряти лише офіційним джерелам. Зокрема, останню перевірену інформацію від ДСНС можна отримати у соціальних мережах FacebookTelegramInstagramTwitter, а також на YouTube-каналі відомства. 

 Про це повідомила на своєму сайті компанія «Київстар». Також, за інформацією видання «Економічна правда», з ДСНС співпрацюватиме і компанія «Vodafone».

Перейти до вмісту