Завершила роботу комісія з відбору кандидатів на посади у відділі культури

Кандидат на посаду директора Народного дому:

Лесишак Людмила Олегівна, т.в.о. директора Народного дому

Кандидат на посаду директора централізованої бібліотечної системи:

Марковецька Наталя Володимирівна, т.в.о. директора МЦБС

Кандидат на посаду директора Художнього музею М.Біласа:

Білас-Березова Олена Володимирівна,  т.в.о. директора Художнього музею М.Біласа

Кандидат на посаду директора музею міста-курорту:

Коваль Галина Іванівна,  т.в.о. директора музею міста-курорту

Конкурсні комісії:

на посаду директорів міської централізованої бібліотечної системи та Народного дому:

–         Ткаченко Олександр Олександрович, заступник міського голови;

–         Татомир Тетяна Євгенівна, завідувач відділу культури Трускавецької міської ради;

–     Борик Юрій Олегович, головний спеціаліст відділу культури Трускавецької 

      міської ради;

–         Рубан Любов Ярославівна, голова Дрогобицької ради профспілки працівників культури (за згодою);

–         Кос Петро Миколайович, директор Дрогобицького народного дому ім. І.Франка (за згодою);

–         Ліщинський Ігор Костянтинович, заступник голови ГО “Товарський клуб”(за згодою);

–         Юркевич Андрій Михайлович, заступник голови правління ГО “Творче об’єднання“Альтер” (за згодою);

–         Дзьондза Остап Петрович, прес-секретар ГО “Творче об’єднання “Альтер” (за згодою);

–         Романишин Юрій Євгенович, заступник голови правління ГО “Творче об’єднання“Альтер”(за згодою).

На посаду директорів Художнього музею М.Біласа та музею міста-курорту:

–         Ткаченко Олександр Олександрович, заступник міського голови;

–         Татомир Тетяна Євгенівна, завідувач відділу культури Трускавецької міської ради;

            –   Борик Юрій Олегович, головний спеціаліст відділу культури Трускавецької 

      міської ради;

–         Олексин Олег Мар’янович, голова спілки художників м.Трускавця (за згодою);

–         Кос Петро Миколайович, директор Дрогобицького народного                        дому ім. І.Франка (за згодою);

–         Ліщинський Ігор Костянтинович, заступник голови ГО “Товарський клуб”(за згодою);

–         Юркевич Андрій Михайлович, заступник голови правління ГО “Творче об’єднання“Альтер” (за згодою);

–         Дзьондза Остап Петрович, прес-секретар ГО “Творче об’єднання “Альтер” (за згодою);

–         Романишин Юрій Євгенович, заступник голови правління ГО “Творче об’єднання“Альтер”.

Відео з засідання можна переглянути тут https://www.youtube.com/watch?edit=vd&v=896F5tDXEI8

Перейти до вмісту