Creative HuB: весело, пізнавально, патріотично та смачно!

 Вже вдруге за невеликий проміжок часу творчих людей Трускавця та регіону зібрав Creative HuB. Це проєкт, який започаткувала небайдужа трускавчанка, співачка та музикантка Христина Білас (з дому Касперська). Ще не встигли охолонути емоції від феєричної зустрічі на презентації Creative HuB`у в готелі «Трускавець 365» (21 грудня 2019 р.), аж ось нові враження від нової зустрічі. Цього разу на завершення циклу Різдвяних свят Creative Hub організував 4 лютого зустріч творчих людей в УРБАН-бібліотеці міста. 

 «Різдвяний креатив» – це весела, повчальна та патріотична акція, в якій були і дефіле в українських вишиванках, і колядки у виконанні вокального ансамблю «Любисток» з Борислава, вокалістів гурту «Стебничаночка», гітариста Миколи Магура (м. Борислав) та самої Христини Білас, і віншування від найменших учасників заходу. А ще перегляд фільму Миколи Іваника «Спацер старими вулицями Трускавця», який дозволив наблизити кожному з учасників творчої зустрічі історію Трускавця та його вілл.

 «Різдвяний креатив» в УРБАН-бібліотеці Трускавця пройшов дуже динамічно і по-справжньому креативно та бадьоро. Посприяв цьому і талановитий ведучий Володимир Наконечний, котрий вже вдруге запалює своєю енергією зал Сreative HuB`у. А завершилося свято проводів Різдва частуванням смачними пампухами та узваром.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *