На засіданні виконкому Андрій Кульчинський – міський голова Трускавця вручив ключі від нових квартир двом трускавецьким родинам. Перша сім’я в особі Анни Баблідзе,  перебувала на обліку відповідно до Регіональної та міської програм забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. 180 тисяч грн – обласна субвенція і 300 тисяч грн – долучилось місто.   

Також, завдяки тому, що  місто вчасно освоїло кошти державної субвенції (400 тисяч грн) перед новим роком, вдалося купити квартиру родині загиблого воїна АТО Андрія Шіхта. Їхня родина  перебувала на обліку з 13 квітня 2016 року в загальній черзі. 

Супровід щодо збору документів та купівлі квартир забезпечило управління комунальної власності. Як раніше зазначалось, для купівлі житла  використано субвенції повністю та кошти з міського бюджету. “Залишок коштів з квартири для дівчат Баблідзе планується використати на допомогу з ремонтом, оскільки це велика площа”, – зазначила Ольга Сегер, начальник управління комунальної власності Трускавця.

 

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту