Особи з інвалідністю можуть придбати квитки на поїзд онлайн

 У 2019 році особи з інвалідністю можуть придбати онлайнпільгові квитки на поїзди. Відповідну опцію було запроваджено Укрзалізницею спільно з Мінсоцполітики.

 Під час оформлення пільгового квитка через Інтернет інформація про посвідчення, яке дає право на пільговий проїзд, перевіряється в режимі реального часу в Централізованому банку даних з проблем інвалідності Мінсоцполітики. Тут перевірятимуть наявність інформації про посвідчення; відповідність прізвища, імені, типу пільги, групи з інвалідності, які введені пасажиром, інформації про посвідчення із зазначеного Централізованого банку даних, а також термін дії пільги в посвідченні. Якщо результати перевірки некоректні, пільговий квиток не продається.

 Оформити проїзні документи через Інтернет можуть особи з інвалідністю та особи з інвалідністю внаслідок війни. Придбати пільгові квитки онлайн також можна дітям-інвалідам до 6 років та від 6 до 18 років.

 На даний час ведеться робота щодо поновлення даних про осіб з інвалідністю в Централізованому банку даних. Для внесення інформації про пільгове посвідчення в Централізований банк даних з проблем інвалідності особам з інвалідністю необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради за адресою м.Трускавець, вул.Бориславська,1 каб.12.

 При собі мати паспорт, ідентифікаційний код, довідку МСЕК, пільгове ( в т.ч. пенсійне) посвідчення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *