Трускавець спільно з українськими та литовськими експертами Проекту «U-LEAD з Європою» напише ініціативу для участі у пілотному проекті державно-приватного партнерства

19 лютого 2018 року Трускавець, у складі шести відібраних для реалізації проекту міст, презентував свою концептуальну записку інвестиційного проекту в Києві. Представлення високо оцінило керівництво відділу планування та координації регіонального розвитку Програми. Місто отримало можливість написати проект за підтримки українських та литовських експертів Проекту «U-LEAD з Європою».

10 травня відбулась перша робоча нарада з консультантами у форматі скап-конференції, участь у якій взяли фахівці відділу комунальної власності та міський голова Трускавця Андрій Кульчинський: «На участь у державно-приватному партнерстві ми подаємо проект «Центр малоінвазивної хірургії на базі третього поверху хірургічного корпусу КУ «Трускавецька міська лікарня». Не все можна зробити за рахунок кредитних та бюджетних коштів тому в рамках Проекту ми хочемо реалізувати цю ініціативу. На умовах державно-приватного партнерства це передбачає залучення інвестицій приватних компаній та розподіл комерційних ризиків та фінансових вигід між державним/муніципальним сектором і бізнесом. Зараз працюємо над розробкою техніко-економічного обґрунтування і консультації іноземних експертів для нас є вкрай важливими. Це європейська та світова практика, а реалізація ініціатив за таким механізмом дозволяє скоротити видатки міських бюджетів на їх впровадження, на утримання соціальної інфраструктури та підвищити якість житлово-комунальних та соціальних послуг».

Наступна робоча зустріч з експертами запланована наприкінці травня у Трускавці.

«ULEAD з Європою» робить внесок у створення багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Це включає дві основні цілі:

  • Посилення спроможностей ключових суб’єктів на національному, регіональному та місцевому рівнях з метою впровадження реформ регіональної політики та децентралізації (GIZ). Це включає в себе вертикальну та горизонтальну координацію та розвиток спроможності на всіх рівнях управління по всій Україні.
  • Розширення прав і можливостей об’єднаних громад з метою надання високоякісних послуг громадянам, що робить внесок у реформу децентралізації, яка триває в України (Sida). Для цього Sida уклала субконтракти зі Шведською асоціацією місцевих властей та регіонів, щоб підтримати до 600 центрів надання адміністративних послуг, які відповідають очікуванням громадян, та з Естонською академією електронного врядування, щоб розробити ІТ-рішення, які забезпечують надання відповідних послуг. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *