“У СПРАВІ САНСТАНЦІЇ” ДЕПУТАТИ ЗНАЙШЛИ КРИМІНАЛЬНУ СКЛАДОВУ

 Звернення до голови Господарського Суду Львівської області

Ми, депутати Трускавецької міської ради, реагуючу на численні звернення громади міста курорту глибоко стурбовані процесами, які перебувають у провадженні Господарського суду Львівської області,  щодо нежитлової будівлі по провулку Тихому,1 у м. Трускавець, яка  є пам’яткою архітектури місцевого значення (пам`ятка архітектури 1920 р.,колишній пансіонат «Вавель»).

На даний момент, колишнім орендарем цієї  будівлі  – приватним підприємством «Гарантбуд-2012» породжено вже ряд позовів, суть яких зводиться до рейдерського захоплення майна територіальної громади міста Трускавця, і ми не можемо стояти осторонь цих неправомірних процесів, і старовинна вілла, окраса міста курорту, може опинитися у приватних руках. Всупереч волі громади у Трускавці кілька років тому розпочато реалізацію схеми, яка підпадає під ряд визначень Кримінального кодексу України. Схема проста – віддати комунальне майно в оренду «своїй людині», включити об’єкт до переліку тих, що підлягають приватизації, і приватизувати цей об’єкт. Таких прикладів чимало знайдеться за всю історію незалежної України.

Так, предметом спору у справі  № 914/2596/16, яка перебуває у провадженні Господарського суду Львівської області (суддя Коссак С.М.) за позовом ПП «Гарантбуд»   є  визнання  права на приватизацію нежитлової будівлі загальною площею  660,5 кв. м. по провулку Тихому,1 у м. Трускавці  приватним підприємством «Гарантбуд-2012». Провадження у справі зупинено. 

           Дрогобицькою місцевою прокуратурою встановлено порушення вимог чинного законодавства в діяльності Трускавецької міської ради при прийнятті у 2014 році рішення про включення вказаного об’єкта до переліку таких, що підлягають приватизації. Відтак  прокуратурою підготовлено позов до суду з вимогою скасування протиправного рішення органу місцевого самоврядування, а саме рішення № 756 від 21 жовтня 2014 року про включення даного об’єкту до переліку об’єктів, що підлягають приватизації – шляхом викупу його ПП «Гарантбуд-2012». Справу  №914/2975/16 за позовом заступника керівника Дрогобицької місцевої прокуратури Львівської області до Трускавецької міської ради про  визнання незаконним і скасування   рішення Трускавецької міської ради № 756 від 21.10.2014 року «Про доповнення до переліку об’єктів, що підлягають приватизації у 2014 році»  слухає  суддя Кидисюк Р.А.

Справа  №914/2932/16   за позовом заступника керівника Дрогобицької місцевої прокуратури Львівської області в інтересах управління комунальної власності до ПП «Гарантбуд-2012» про стягнення заборгованості орендної плати за договором оренди та повернення нежитлової будівлі пам’ятки культурної спадщини перебуває у провадженні  судді  Юркевич М.В.  Провадження у справі зупинено. 

16 січня  ПП «Гарантбуд-2012»  подає в суд позов про внесення змін до договору оренди в частині збільшення терміну оренди до 5 років. В той самий день 16 січня суддею О. Запотічняк приймається ухвала про відкриття провадження у справі №914/128/17.

 

Ми не хочемо, щоб Ви розцінювали дане звернення як тиск на незалежних суддів. Розуміємо, що закон один для всіх. Лише хочемо, щоб суд зважив на позицію громади міста, прийняв у цих справах законне, справедливе та обґрунтоване рішення, щоб майно громади не вибуло з її власності незаконним шляхом.

Ми, депутати Трускавецької міської ради,  не сумніваючись  в об’єктивності та неупередженості суду,  повторно звертаємось до Вас з проханням  прийняти правильне рішення для захисту прав  і законних інтересів громади міста Трускавця та зберегти її майно, а саме пам’ятку  культурної спадщини  місцевого значення Віллу «Вавель» – нежитлову будівлю по  провулку Тихому, 1  у м. Трускавці.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту