З початком травня у Трускавці реалізовується соціальний проєкт «Активні парки – локації здорової України». Про це розповів Роман Коваль, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради. Проєкт передбачає організацію та залучення до оздоровчої рухової активності усіх категорій громадян, у тому числі осіб з інвалідністю та внутрішньо переміщених осіб. Фінансується за кошти держави та проводиться за підтримки міської ради.

В рамках цього проєкту в Трускавці проходять спортивні заняття на свіжому повітрі. на кількох локаціях міста: баскетбольний майданчик біля бювету, спортивні тренажери по дорозі до джерела «Юзя» та майданчик зі штучним покриттям НВК «СЗШ №2-гімназія». Проводять їх досвідчені молоді тренери Олександр (професійний Юмейхо терапевт, веде японську оздоровчу гімнастику) та Олег (фізичний терапевт, реабілітолог, професійний тренер, спеціалізується на силових навантаженнях та ігрових заняттях). Вже чимало активних мешканців нашого міста приєднались до цих занять і відчули позитивний результат для здоров’я. Фізичні навантаження під наглядом профі та цілюще трускавецьке повітря неодмінно посприяють, покращенню загального стану організму та гарному настрою на весь день. Тож приєднуйтесь вже сьогодні!

З понеділка до суботи, на центральному майданчику в парку з 7:00 проходить ранкова гімнастика, яка триває одну годину. Вік та фізична форма учасників значення не мають, адже заняття підібрані так, щоб підходило усім віковим категоріям. Тренажерний майданчик «Активні парки» (по дорозі на «Юзю») є ідеальною локацією для безпечних силових навантажень. Тут заняття проходять у вівторок та четвер о 18:00. Активні ігрові заняття відбуваються на майданчику зі штучним покриттям НВК «СЗШ №2-гімназія» у середу та суботу з 15:00. Ці тренування дещо довші в часі та тривають до чотирьох годин. Включають футбол, бадмінтон, фрізбі, баскетбол та інші види спорту.

Наразі проєкт «Активні парки – локації здорової України» запланований до кінця року.

Слідкуйте за оновленнями у програмі тренувань на офіційних сторінках у ФБ та Інстаграм «Активні парки – Трускавець» за посиланнями:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100092211184348

https://instagram.com/aktyvniparky_truskavets?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Перейти до вмісту