Учасникам АТО передбачили додаткові гарантії у працевлаштуванні

 

      Звертаємо увагу роботодавців, що 30 серпня 2016 року набув чинності Закон України “Про внесення зміни до статті 14 Закону України “Про зайнятість населення” щодо додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення”.

Відпорвідно до внесених змін, учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в АТО, забезпеченні її проведення, віднесено до категорій громадян, які мають додаткові гарантії в сприянні працевлаштуванню. Тобто цю категорію також включають у квоту з працевлаштування в розмірі 5% середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік на підприємствах, установах та організаціях з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб.

Слід зазначити, що Закон стосується учасників бойових дій, які брали участь в АТО і які перебувають на обліку в державних центрах зайнятості.

Принагідно нагадуємо, що статтею 26 цього Закону передбачено повну компенсацію роботодавцю єдиного соціального внеску у разі працевлаштування за направленням служби зайнятості учасників АТО на термін не менше ніж два роки.

Сектор взаємодії зі ЗМІ, міжнародних зв’язків та з питань Євроінтеграції

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *