Сьогодні, 26.09.2016 року із юними трускавчанами – учнями 8-го класу    СЗШ № 3 м. Трускавця було проведено правову вікторину на тему: «Попередження та протидія насильству в сімї».

Так, фахівці відділу «Трускавецьке бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги ознайомили учнів 8-го класу СЗШ № 3 м. Трускавця із нормативно-правовою базою, яка регулює питання попередження насильства в сім’ї, зокрема: Конвенція ООН «Про права дитини», «Конституція України», Закон України «Про охорону дитинства», «Про попередження насильства в сім’ї», «Про органи і служби у справах неповнолітніх та спеціальні установи для неповнолітніх».

            Під час проведення правової вікторини з учнями, фахівці відділу «Трускавецьке бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру         з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели анонімне анкетування. Під час анкетування було виявлено, що насильства у родинах немає. Доречним була притча «Все залишає свій слід», де діти підтвердили, що будь-який поганий вчинок залишає слід.

Крім того, було проведено заняття-тренінг на правову тематику:       «Як зупинити насильство», де учнів розділили на дві команди, кожна із команд обговорила питання «Аналіз ситуації» між собою, і запропонувала свою відповідь як уникнути ситуації, яка може призвести до насильства. При цьому кожній команді було надано завдання визначити вид насильства, агресора і жертву ситуації насильства.

За результатами проведеного заняття-тренінгу фахівцями відділу «Трускавецьке бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової, учням 8-го класу СЗШ № 3 м.Трускавця допомоги було вручено призи.

В результаті чого усі учасники правової вікторини «Попередження та протидія насильству в сімї» залишились задоволені, та з нетерпінням чекають наступної зустрічі.

Проведення правової вікторини дасть можливість учням навчитися відстоювати свої права, свою гідність, навчитися захистити себе, відчути,     що відчуває людина, яка зазнає насильства, навчитися нести відповідальність за свої вчинки та доброзичливо ставитися до оточуючих.

     

Залишити відповідь

Перейти до вмісту