Управління комунальної власності Трускавецької міської ради оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної (експертної) оцінки наступного об’єкту комунальної власності, що підлягає приватизації.

  1. Мета проведення незалежної оцінки:

Визначення вартості об’єкта для його приватизації шляхом викупу.

Назва об’єкта:нежитлова будівля площею 200,7  кв. м.

Місце знаходження об’єкта: м. Трускавець, вул. Стуса, 14А

Відомості про об’єкт: нежитлова будівля,  технічний стан задовільний.

            Претенденти подають в управління комунальної власності  Трускавецької міської ради конкурсну документацію. Конкурсна документація містить підтвердні документи та конкурсну пропозицію.

            Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться у конверті.

            Підтвердні документи повинні містити:

•          заяву на участь в конкурсі за встановленою формою;

•          копію установчого документу претендента;

•          копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі суб’єкта оціночної діяльності, та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

•          письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;

•          копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності виданого претенденту Фондом державного майна України;

•          інформацію про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють в його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендента має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт.. Крім цього, претенденти мають подати один конверт із зазначенням адреси учасника конкурсу.

            Конкурс відбудеться  24 жовтня  2023  року о 10год.00хв. Документи приймаються  до 16 години 20 жовтня  2023 року за адресою: 82200, Львівська обл., м. Трускавець, вул. Бориславська, 1 (4-й поверх). Тел. (03247) 5-38-60, 6-75-07.

 Начальник Управління комунальної власності                                                       Ольга СЕГЕР

Перейти до вмісту