Зустрічі міського голови Андрія Кульчинського з учасниками АТО будуть проходити щомісяця


На зустріч міського голови з трускавчанами, учасниками АТО були запрошені керівники відділів, працівники соціальних служб, керівництво міської ради, а також представники громадської організації “Меч Арея”, яка заснована самими учасниками антитерористичної операції. Тож на свої запитання присутні отримували фахові відповіді вповноважених осіб. Серед присутніх в залі були військові, які надалі служать, демобілізовані та батьки й рідні воїнів, які зараз в зоні АТО. Найбільше військових турбували питання міських перевезень , виділення земельних ділянок, путівок на лікування, можливості отримання нової професії та інші. 

Міський голова Андрій Кульчинський наголосив, що зустрічі з військовими мають відбуватись щомісяця, а то і частіше. Оскільки будь-які питання, що виникають у військових можна обговорити та вирішити, а місто сприятиме цьому.

Керівник управління соціального захисту населення Віра Ільницька повідомила, що невдовзі з’являться путівки на лікування та відпочинок для учасників АТО про що усіх буде повідомлено телефоном. Також колишні військові можуть звертатись до управління соцзахисту на предмет перекваліфікації, зокрема, щодо навчання в автошколі й отримання водійських прав.

На зустрічі також обговорили пропозицію створення Алеї Слави – трускавчанинам, які загинули в боротьбі за Україну. Є пропозиція збудувати її при в’їзді в місто, де знаходиться зараз радянський меморіал. Невдовзі, в рамках декомунізації він буде переданий в користування громаді. Зазначимо, що зараз меморіал знаходиться на балансі в Області, як культурна спадщина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *