Трускавецька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад у відділи: юридичний, архітектурно-будівельного контролю

 Спеціаліста I категорії юрисконсульта у юридичний відділ.

Вимоги до кандидатів: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст); для магістра – без вимог до стажу роботи, спеціаліста – стаж роботи за професією юрисконсульта II категорії – не менше 2 років.

  1. Спеціаліста I категорії, інспектора у відділ державного архітектурно-будівельного контролю, землекористування управління містобудування, архітектури та землекористування.

Вимоги до кандидатів: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст); для магістра – без вимог до стажу роботи, спеціаліста – стаж роботи за професією II категорії – не менше 2 років.

  1. Начальника відділу (заступника начальника управління), у відділ землекористування управління містобудування, архітектури та землекористування.

Вимоги до кандидатів: : повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста за відповідним напрямом професійного спрямування (землекористування і агробізнес та геодезист, або землевпорядник), стажем роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та/або державній службі на керівних посадах не менш як три роки, або на керівних посадах в іншій сфері не менш як п’ять років.

Вимоги до кандидатів: вільне володіння державною мовою, наявність вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним   рівнем   магістра, спеціаліста, стаж роботи у державній службі або органах місцевого самоврядування на посаді провідного спеціаліста не менше одного року, або стаж роботи в інших сферах не менше трьох років, володіння організаційними навичками, діловим етикетом, володіння комп’ютерною технікою.

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

           Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, та умов праці, переліку документів для участі в конкурсі надається головним спеціалістом з кадрової роботи.

Звертатися за адресою: м.Трускавець, вул.Бориславська,2 , тел. 5-14-29, 6-84-26.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *