Поіменне голосування рішень міської ради 16 сесії сьомого демократичного скликання

Про затвердження протоколу конкурсної комісії з визначення виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконання земельних торгів на конкурентних засадах.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки для продажу на земельних торгах (аукціоні).

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  та надання земельних ділянок у власність.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у власність Бєлову В.В.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення Ключнику В.В.

Про затвердження документації із землеустрою, надання земельної ділянки в користування на умовах оренди та розірвання договорів оренди землі  з Лисунів Євстахієм Михайловичем.

Про затвердження технічної документація із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та надання земельної ділянки у користування  по вул.Д.Галицького, 8 Стецишин Наталії Миколаївні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у власність Спариняк О.Д,

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у користування на умовах оренди Фоменку Л.Ф.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у спільну сумісну власність Крамар М.Т., Крамар Я.Т., Крамар І.-М. Т. та Андрійченко М.Т.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновленняҐ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у користування по вул. Суховоля,7, Сухіні Є.М.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у користування на умовах оренди ПАТ “Прикарпатбуд”.

Про надання земельної ділянки в користування на умовах оренди Малому Приватному науковому виробничо-комерційному підприємству – Фірма “ПЛЕЯДА”

Про поновлення договору оренди землі ТзОВ “Вектор”.

Про поновлення договору оренди землі Мицик С.О.

Про поновлення договору оренди землі Оритинській Г.І.

Про припинення договору оренди землі з Юрків Михайлом Михайловичем та надання земельної ділянки в користування на умовах оренди Юрків Михайлу Михайловичу, Юрків Василю Михайловичу та Курляк Любов Василівні.

Про визначення земельної ділянки для продажу на земельних торгах (аукціоні).

Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею0,1502 га по вулиці М.Грушевського,21 для продажу ТзОВ “СЕРЕНАДА – КОМ”,

Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0224 по вул. Суховоля,67б Ляхоцькому Р.М.

Про відмову в продажі земельної ділянки на бул.Ю.Дрогобича,2 ТзОВ “Курортівест”.

Про надання згоди на вилучення земельної ділянки з постійного користування Трускавецької міської ради (Крук).

Про надання згоди на вилучення земельної ділянки з постійного користування Трускавецької міської ради (Гарасим’як).

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Мочило Р.В.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСББ “Велика хата”. 

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСББ “Прикарпаття 22”.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Заранській М.І. по вул.Мазипи в місті Трускавець.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Данилишиних – Бойківській в місті Трускавці.

Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) по вул. Карпатській в м. Трускавці.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Семеновій О.М.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Бориславській у місті Трускавці.

Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою Дутчак І.Д.

Про відмову в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Слив’як М.М. по вул. Л.Українки в місті Трускавці ддля будівництва гаража.

Про заборону будівництва та експлуатацію твердопаливних котелень в центральній частині міста.

Про організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста у 1 семестрі 2016/2017 навчального року.

Про встановлення доплати керівникам та педадогічним працівникам НВК СЗШ№2-гімназія” м. Трускавця.

Про проведення поділу гімназійних класів НВК “СЗШ №2 – гімназія”Трускавця на групи при вивчені окремих дисциплін, не передбачених законодавством.

Про реорганізацію управління розвитку міста Трускавецької міської ради.

Про внесення змін в рішення міської ради від 04.02.2016 року №74 “Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік”.

Про надання дозволу на безоплатну передачу трактора МТЗ 80 та двигуна до нього з балансу КП “Трускавецьжитло” на баланс КП “Парк Курортний”.

Про внесення доповнень до регламенту Трускавецької міської ради сьомого демократичного скликання.

Про розгляд заяви ОСББ “Дукат” щодо передачі приміщень у власність.

Про розгляд заяви громадської організації “Тверезість – вибір сильних” щодо надання приміщення в оренду та встановлення орендної плати.

Про заборону будівництва твердопаливних котелень в центральній частині міста.

Про внесення змін до рішення міської ради від 04.02.2016 року №73 “Про затвердження програми придбання, обслуговування та монтажу обладнання для модернізації системи відеонагляду м. Трускавець на 2016 рік”.

Про затвердження звіту про виконання бюджету м.Трускавця за січень-червень 2016 року.

Про внесення змін в бюджет міста на 2016 рік.

Про затвердження Положення про проведення конкурсу з надання суб’єктам підприємницької діяльності права користування земельною ділянкою, спеціально визначеною для забезпечення паркування транспортних засобів у м. Трускавці.

Про внесення змін до міської цільової Програми співфінансування поточних ремонтів багатоквартирних будинків у м. Трускавець на 2016-2020 рр.затвердженої рішенням міської ради №215 від 30.06.2016 року.

Про внесення змін до міської цільової програми з підтримки ТзОВ “Трускавецький водоканал” на 2016 рік, затвердженої рішенням міської ради №94 від 18.02.2016 р.

Про внесення змін до міської цільової Програми з підтримки комунального підприємства “Трускавецьтепло” на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням міської ради №214 від 30.06.2016 р.

Про внесення змін до міської цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства м.Трускавця на 2016-2018рр. затвердженої рішенням міської ради №126 від 05.04.2016р.

Про внесення змін до міської цільової Програми фінансової підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків м.Трускавець на 2015-2017 роки, затвердженої рішенням Трускавецької міської ради №17 від 03.12.2015 року.

Про внесення змін до міської цільової Програми з підтримки комунального підприємства “Парк “Курортний” на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням міської ради №213 від 30.06.2016 року.

Про внесення змін до міської цільової Програми з підтримки комунального підприємства “Трускавецьжитло” на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням міської ради №34 від 24.12.2016р.

Про внесення змін та доповнень до рішення місько ради від 14 квітня 2016 року №136 “Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Трускавця за 2015 рік та затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Трускавця на 2016 рік.

Про затвердження передавального акту.

Про затвердження містобудівної документації “Детальний план території в районі вулиць Річки, 15а та Шевченка,17 у м.Трускавці.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *