Звіт про роботу комунального підприємства “Трускавецьтепло”.

Про надання адресної грошової допомоги на покриття витрат на житло і комунальні послуги інвалідам міста.

Про затвердження Порядку компенсаціїї витрат автомобільним перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів, що мають право на пільговий проїзд на міських маршрутах загального користування на 2017 рік.

Про надання пільг на оплату житла і комунальних послуг для опікунів/піклувальників, прийомних батьків, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2017 рік.

Про затвердження міської комплексної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2017-2018 роки.

Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів 2017 рік.

Про затвердження річного звіту про виконання бюджету м.Трускавця за 2016 рік.

Про затвердження містобудівної документації “Детальний план териорії в районі вулиці Річки,15а та Шевченка,17 у м.Трускавці.”

Про затвердження містобудівної документації “Детальний план териорії в районі вулиці Бориславська,29 у м.Трускавці.”

Про включення у комунальну власність територіальної громади м.Трускавця об’єкт нерухомого майна нежитлової будівлі по вул.І.Франка, 16 у м.Трускавці.

Про надання дозволу КП “Трускавецьжитло”провест списання з балансу багатоквартирний будинок №2 по вул.І.Мазепи, у м.Трускавці.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у власність Пристаю І.П., Михайлишин Я.І.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Полутренко О.Б.

Про відмову в наданні дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок Сенюті  Івану Орестовичу.

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою, затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Петрів І.А.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за будинком №20 по вул.Помірецькій.

Про внесення змін до міської програми Проведення заходів із землеустрою на 2016-2020 роки”, зпатвердженої рішенням міської ради №21 від 03.12.2015 року.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення Славич О.М.

Про поновлення договору оренди землі ПП “Експрес-звязок”.

Про поновлення договорів оренди землі ПрАТ “Трускавецькурорт”.о поновлення договорів оренди землі ПрАТ “Трускавецькурорт”.

Про продаж земельної ділянки площею 0,0032 га по вул.Стебницькій,72А  Лисунів Є.М

Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0224 га по вул.Суховоля, 67б Ляхоцькому Р.М.

Про визначення земельної ділянки по вул.Суховоля для продажу на земельних торгах (аукціоні).

Про невідкладні заходи щодо ліквідації та запобігання виникнення несанкціонованої (стихійної) торгівлі в місті Трускавець.

Про діяльність постійних комісій за 2016 рік та обрання (переобрання) голів постійних комісій Трускавецької міської ради.

Перейти до вмісту