Про затвердження Положення про преміювання педагогічних працівників навчальних закладів м. Трускавця за високу результативність роботи.

Про затвердження Програми залучення безробітних осіб до громадських робіт щодо інформування населення стосовно порядку отримання житлових субсидій на 2017 рік.

Про затвердження розміру кошторисної заробітної плати, що враховується при визначені вартості будівництва, реконструкції, реставрації, капітального та поточного ремонту об’єктів, км здійснюються за рахунок коштів місцевого бюджету комунальних підприємств, установ та організацій    м. Трускавець.

Про внесення змін  до рішення міської ради №34 від 24.12.2015р. «Про затвердження міської  цільової Програми з підтримки комунального підприємства «Трускавецьжитло» на 2016-2018 роки».

Про внесення змін до рішення Трускавецької міської ради від 31.03.2015року № 806 « Про затвердження міської програми фінансової підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків  м. Трускавець на 2015-2017 роки».

Про внесення змін до рішення міської ради №38 від 24.12.2015р. «Про затвердження міської цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства м. Трускавця на 2016-2018 рр.».  

Про  внесення  змін до рішення міської ради №36 від 24.12.2015р. «Про затвердження міської  цільової  Програми з підтримки комунального підприємства «Парк «Курортний» на 2016-2018 роки».

Про внесення змін та доповнень в рішення міської ради №45 від 24.12.20015р. «Про затвердження міської цільової програми підтримки комунального підприємства «Редакція міського радіомовлення на 2015-2017 роки».

Про внесення змін до показників бюджету міста Трускавця на 2017 рік.

Про внесення змін до структури виконавчих органів Трускавецької міської ради.

Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки по вул. Б.Хмельницького, 5А площею 0,0090 га у власність Касперському Р.М. 

Про затвердження проекту відведення та надання земельної ділянки по вул. Грушевського площею 0,0050 га у власність Семеновій О.М.  

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки площею 0,1000 га по вул. Л. Українки,25 у власність Крамар  О.Б.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки площею 0,0141 га по вул. Л. Українки,25 у власність Крамар  О.Б.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПрАТ «Трускавецькурорт» та надання земельної ділянки у користування на умовах оренди по вул.Бориславській (урочище «Липки»).

Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки по вул. Мазепи  у м. Трускавці.

Про затвердження проекту землеустрою по зміні цільового призначення земельної ділянки по вул. Мазепи 40/6 в м. Трускавці.

Про припинення договору оренди землі  та права користування земельною ділянкою  площею 0,0056 га по вул. Мазепи 40/6   Славич О.М.

Про надання Славич О.М. земельної ділянки у користування на умовах оренди по вул.Мазепи,40/6 в м. Трускавці.

Про погодження технічної документації із землеустрою по поділу земельної ділянки та надання земельних ділянок по вул..Роксолани в користування на умовах оренди Релігійній громаді Української Автокефальної Православної Церкви у м. Трускавець Львівської області.

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою УАПЦ Різдва Іоана Хрестителя по вул. Роксолани.

Про продаж земельної ділянки площею 0,0196 га по вул.Різняка-Макомацького,10 Юрків М.М., Юрків В.М., Курляк Л.В.

Про дозвіл на виготовлення експертної оцінки земельної ділянки площею 0,0185 га по вул. Суховоля,6 Дудяк Романії Романівні.

Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0247 га по вул.Суховоля,6 ДУДЯК Романії Романівні.

Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею0,0587 га по вул.Героїв УПА ТзОВ «Вавілон».

Про поновлення договору оренди землі по вул.Річки, 6а Іванишин О.П.

Про відмову Біласу В.І. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на бульварі Ю.Дрогобича для ведення садівництва.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення ТзОВ «Терен-Дизайнсервіс».

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТзОВ «Анхель-Трейд» по вул.Роксолани.

Про надання дозволу  на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Бондарчуку В.М.

Про надання  дозволу  на виготовлення проекту відведення земельної ділянки Бориславському О.Г. 

Про   надання  пільги по земельному податку  за земельні ділянки , що перебувають в постійному користуванні суб’єктів господарювання в місті Трускавці.

Про встановлення і затвердження меж зони санітарної охорони водозабору ділянки «Воротище-1» (свердловина №27-к) ТОВ ГКК «Карпати» Трускавецького родовища мінеральних лікувальних підземних вод (розсолів) м. Трускавець Львівської обл.

Про припинення договору оренди землі   та права користування земельною  ділянкою С.Бандери,44 ТзОВ «Санаторій Шахтар». 

Про затвердження проекту землеустрою по зміні цільового призначення земельної ділянки по вул. С. Бандери,44 в м. Трускавці  та надання в користування на умовах оренди.

Про надання згоди на передачу з державної у комунальну власність територіальної громади м. Трускавця квартири №48 по вул.Стебницькій, 104 у м. Трускавці.

Про розгляд заяви громадської організації «Тверезість – вибір сильних» щодо надання приміщення в оренду та встановлення орендної плати.

Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради № 468 від 09.003.2017р. «Про затвердження міської цільової Програми з підтримки комунального підприємства «Харчовик» на 2017 рік».

Про затвердження програми збереження комунального майна міста Трускавця на 2017 рік.

Про розгляд заяви комунального закладу Львівської обласної ради навчально-реабілітаційний центр I-III ступенів «Гармонія» щодо надання в оренду та встановлення орендної плати.

Про передачу та прийом коштів на утримання закладів охорони здоров’я.

Про затвердження містобудівної документації «План зонування території міста Трускавця (зонінг)»

Про затвердження містобудівної документації Детальний план території забудови земельної ділянки на будівництво багатоквартирного житлового будинку по вул. Довбуша,13-15 в м. Трускавець” на замовлення Трускавецької міської ради

Про затвердження  містобудівної документації «Детальний план території для будівництва багатоквартирного житлового будинку на земельних ділянках за адресою Біласа,7 та Дрогобицька,8 з влаштуванням підземного паркінгу в м. Трускавець» на замовлення Трускавецької міської ради.

Про затвердження містобудівної документації «Детальний план території забудови    земельної ділянки  на будівництво 3-х поверхового багатоквартирного житлового будинку з влаштуванням підземного автопаркінгу по вул. Помірецька,6 в м. Трускавець».

Про створення робочої групи.

Перейти до вмісту