Тризуб

Україна
Трускавецька міська рада
Львівської області
Виконавчий комітет

Рішення виконавчого комітету № 114 від 06.10.2020р.”Про виключення зі списків позачергового одержання житла Петрів Оксани Федорівни”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від 06 жовтня 2020 року                     № 114  

Про розгляд житлових питань

          Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними, розглянувши лист 7 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної Служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області і поданих документів, враховуючи Витяг з Протоколу засідання апаратної наради Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області від 04 грудня 2019 року №23 та пропозиції громадської комісії по житлових питаннях при міськвиконкомі, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Надати квартиру № ___ по вул.______________, що знаходиться на території 7 ДПРЧ ГУ ДСНС у Львівській області, на другому поверсі адміністративної будівлі, яка визначена службовою рішенням виконавчого комітету № 79 від 27 квітня 2006 року, головному фахівцю Трускавецького МВ ГУ ДСНС України у Львівській області капітану служби цивільного захисту Чабан Ользі Олегівні разом із членами сімʼї:
   – син Юхновський Назарій Сергійович
   – чоловік Чабан Іван Михайлович.
         Квартира № ___ складається з двох кімнат, житловою площею 27,7м2, загальною площею 47,3м2, з кухнею та всіма комунальними вигодами.
  1. Управлінню комунальної власності видати службовий ордер на жиле приміщення № ___ по вул.______________ у м.Трускавці на ім’я Чабан Ольги Олегівної, склад сімї, якої три особи (вона, чоловік, син).
  2. Доручити 7 ДПРЧ ГУ ДСНС у Львівській області укласти договір з головним фахівцем Трускавецького МВ ГУ ДСНС України у Львівській області капітаном служби цивільного захисту Чабан Ольгою Олегівною щодо найму службового житла.

         Міський голова                                                                                      А.Куьчинський