Про відмову в надані дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСББ «Комплекс» Лісова пісня»

                УКРАЇНА                                           ПРОЕКТ

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

 

(______________СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від                                    2016  року              

м. Трускавець

                 

Про відмову в надані  дозволу 

на виготовлення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

ОСББ «Комплекс» Лісова пісня»

          

      

           Розглянувши заяву Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Комплекс»Лісова пісня», керуючись   ст.ст. 12, 134 Земельного кодексу України, містобудівною документацією «Корегування Генерального плану міста – курорту Трускавець» затвердженою рішенням Трускавецької міської ради №233 від 21.12.2011року, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,    міська рада

 

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

 

      1. Відмовити Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Комплекс»Лісова пісня» в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0.2386га по вул. Сагайдачного для обслуговування прибудинкової території за рахунок земель Трускавецької міської ради не наданих у власність та користування в зв’язку з тим ,що земельна ділянка вільна від забудови.

    2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії А.Стародуб).

  


             Міський голова                                                          А.Кульчинський