Рішення виконавчого комітету № 223 від 30.10.2018р. “Про погодження благоустрою та обслуговування прилеглої території до житлового будинку № 24 по вул.Сагайдачного з влаштуванням стоянки автотранспорту”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА  МІСЬКА  РАДА

Львівської  області

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від 30 жовтня 2018 року         №  223         

Про погодження благоустрою та
обслуговування прилеглої території до
житлового будинку № 24 по вул.Сагайдачного
з влаштуванням стоянки автотранспорту

            Керуючись п.7 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.4.1 розд.IV «Правил благоустрою м.Трускавця» затверджених рішенням Трускавецької міської ради № 634 від 30.01.2014р., беручи до уваги заяву голови правління ОСББ «Гетьман 4» М.Сеньківа, результати засідання комісії з безпеки дорожнього руху протокол № 4 від 31.09.2018р.,  виконком міської ради

В  И  Р  І  Ш  И  В :

  1. Погодити проведення робіт з благоустрою та обслуговування прилеглої території до житлового будинку № 24 по вул. Сагайдачного з влаштуванням стоянки автотранспорту, згідно проекту, що додається.
  2. Зобов’язати ОСББ «Гетьман 4» провести роботи по благоустрою прилеглої території до житлового будинку № 24 по вул. Сагайдачного з влаштуванням стоянки автотранспорту у відповідності до погодженого проекту благоустрою.
  3. У відповідності до Правил благоустрою, затверджених рішенням Трускавецької міської ради № 634 від 30.01.2014р., попередити, що утримувач несе відповідальність за невиконання заходів з благоустрою, озеленення і прибирання закріпленої за ним території у відповідності до Закону.
  4. Порядок здійснення благоустрою, озеленення та утримання закріплених територій здійснювати у відповідності пп.10. п.7.4 розд.VII  затверджених Трускавецькою міською радою «Правил благоустрою м. Трускавця».
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького.

Міський голова                                                                                        А. Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *