Проект рішення, який не набрав необхідної кількості голосів Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул. С.Бандери,26 ТзОВ «Світанок»

                                            УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

                                              Львівської області       

(_________________________СЕСІЯ ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від ___ ____________20____ р.             № ____

Про затвердження   проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки зі зміною

цільового призначення по вул. С.Бандери,26

ТзОВ «Світанок»

           Розглянувши заяву ТзОВ «Світанок», проект  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки зі зміною цільового призначення, беручи до уваги рішення Трускавецької міської ради №745 від 31.07.2014року «Про затвердження містобудівної документації «Детальнийплан території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового комплексу в межах вул. С.Бандери-У Кравченко у м. Трускавці»»,   керуючись ст.ст. 12, 20, 186 Земельного кодексу України, ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

 

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянкизі   зі зміною цільового призначення (кадастровий номер – 4611500000:09:004:0003) площею  0,0639 га по вул. С.Бандери,26   Товариству з обмеженою відповідальністю «Світанок».

1.1. Змінити  Товариству з обмеженою відповідальністю «Світанок» цільове призначення земельної ділянки (кадастровий  номер – 4611500000:09:004:0003), площею 0,0639 га по вул. С.Бандери,26   з «будівництва та обслуговуванняінших будівель торгівлі » на « 02.10 будівництво та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури», категорія земель – землі житлової та громадської забудови, за рахунок земель, що перебувають у власності ТзОВ «Світанок»

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії                       Ю. Наконечний ).       

 

                                                                                           Міський голова                                                                 А.Кульчинський

Перейти до вмісту