Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва площею 0,1200 га в с. Модричі Дрогобицького району Львівської області Єфімову О.В.

ТРУСКАВЕЦЬКА МIСЬКА РАДА

Львiвської   областi

(_______СЕСІЯ ­ВОСЬМОГОДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від                                 2021року                  № _____

 

Про  затвердження проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки у власність

 для індивідуального садівництва площею 0,1200 га
в с. Модричі Дрогобицького району Львівської області

 Єфімову О.В.

Розглянувши заяви  Єфімова Олександра Володимировича , проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва, площею 0,1200 га,в с. Модричі Дрогобицького району Львівської області , рішення Модрицької  сільської ради № 569 від 0.08.2015 р. «Про виділення  земельної ділянки для індивідуального садівництва та надання дозволу на складання проекту відведення даної земельної ділянки Єфімову О.В., керуючись ст. ст. 12, 118, 123, 186 Земельного кодексу України, ст. 50 Закону України «Про землеустрій», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

  1. Затвердити  Єфімову Олександру Володимировичу  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва площею 0,1200 га, в с. Модричі Дрогобицького району Львівської області кадастровий номер – 4621284900:01:003:0034.
  2. 2. НадатиЄфімову Олександру Володимировичу    у власність земельну ділянку, площею 0,1200 га в с. Модричі Дрогобицького району Львівської області. садове товариство (кадастровий номер – 4621284900:01:003:0034) цільове призначення  (01.03) для індивідуального садівництва, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення за рахунок земель запасу.
  3. 3. Єфімову Олександру Володимировичу  використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням, допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення при наявності таких на земельній ділянці (організації, які виконують ремонтні роботи, зобов’язані провести повну реконструкцію території). Дотримуватись вимог Земельного кодексу України.
  4. 4. Єфімову Олександру Володимировичу  зареєструвати право власності на земельнуділянку в Державному реєстріречових прав на нерухомемайно.
  5. 5. Контроль за виконаннямцьогорішенняпокласти на постійнукомісію з питаньземлекористування, містобудування та благоустрою. (Ю.Наконечний).

Міський голова                                                                         А.Кульчинський

Перейти до вмісту