Про затвердження проекту відведення зі зміною цільового призначення земельної ділянки площею 0,0103а в м. Трускавці Зубрицькій Г.М.

УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_________________________СЕСІЯ ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від ___ ____________2021 р.             № ____

Про затвердження проекту відведення

зі зміною цільового призначення земельної

ділянки площею 0,0103а в м. Трускавці

Зубрицькій Г.М.

Розглянувши заяву Зубрицької Галини Мирославівни, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення, керуючись ст.ст. 12, 20 Земельного кодексу України, , п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

 

           1.Затвердити Зубрицькій Галині Мирославівні проект відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення площею 0,0103га (кадостровий номер -4611500000:01:012:0040)по вул. Річки17-а в м. Трускавці Львівської області, для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)..

1.1 Змінити Зубрицькій Галині Мирославівні цільове призначення земельної ділянки площею 0,0103га (кадостровий номер -4611500000:01:012:0040) по вул.. Річки,17-а в м. Трускавці Львівської області, з «будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови» на «для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд. (присадибна ділянка)» категорія земель – землі житлової та громадської забудови, за рахунок земель що перебувають у власності Зубрицької Г.М.

2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування   та благоустрою (   голова комісії   Ю. Наконечний ).

           

 

 

 

                                                                                                          Міський голова                                        Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ