Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,12га. в селі в с. Доброгостів, Несторяк Михайлу Богдановичу

УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_________________________СЕСІЯ ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від ___ ____________2021 р.             № ____

Про надання  дозволу  на виготовлення

проекту із землеустрою щодо

відведення земельної ділянки

орієнтовно площею 0,12га. в селі

в с. Доброгостів, Несторяк Михайлу

Богдановичу

 

Розглянувши заяву Несторяк Михайла Богдановича, беручи до уваги рішення Доброгостівської сільської ради №899 від 12.08.2020р. «Про затвердження ДПТ кварталу індивідуальної житлової забудови в селі Доброгостів (К-5 згідно генерального плану с. Доброгостів та с. Бистрий Дрогобицького району Львівської області», та №897 від 12.08.2020р. «Про затвердження ДПТ кварталу індивідуальної житлової забудови в селі Доброгостів (К-1 згідно генерального плану с. Доброгостів та с. Бистрий Дрогобицького району Львівської області» керуючись ст.ст.12, 116,118,119, 121,122 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

  1. Дати дозвіл  Несторяк Михайлу Богдановичу на виготовлення проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,12 га в с. Доброгостів Дрогобицького району Львівської області для будівництва та обслуговування житлового будинку ,господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), категорія земель – землі житлової та громадської забудови з подальшим наданням земельної ділянки у власність за рахунок запасу.
  2. Фізичній особі, якій надано дозвіл на виготовлення документації  із землеустрою, звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення  проекту відведення земельної ділянки у відповідності до вимог земельного законодавства.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії Ю.Наконечний).

  

                                                                      Міський голова                                                              Андрій КУЛЬЧИНСЬКІЙ