Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 Липитчуку Ігорю Васильовичу та надання у власність для Індивідуального садівництва в с. Бистрий

                                                          Україна                                                        
ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Львівської області
(     СЕСІЯ  ВОСЬМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)
ПРОЄКТ   Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я


Від                               2021 р.              № 
 
Про  затвердження проекту з
землеустрою щодо відведення земельної
ділянки площею 0,12 Липитчуку Ігорю Васильовичу

та надання у власність для

Індивідуального садівництва в с. Бистрий

Розглянувши заяву Липитчука Ігоря Васильовича, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Бистрий Дрогобицького району Львівської області, Наказ головного управління Держгеокадастру у Львівській області № 2074-УБД від 04.11..2020р. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою», керуючись ст. ст. 12, 118, 123, 186 Земельного кодексу України, ст. 5 Закону України «Про особисте селянське господарство», ст. 50 Закону України «Про землеустрій», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

  1. Затвердити  Липитчуку Ігорю Васильовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва в с. Бистрий Дрогобицького району Львівської області, кадастровий номер – 4621283300:04:000:1053.
  2. 2 Надати Липитчуку Ігорю Васильовичу у власність земельну ділянку площею 0,12 в с.Бистрий Дрогобицького району Львівської області (кадастровий номер -4621283300:04:000:1053)для (01.03) для індивідуального садівництва, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення за рахунок земель запасу.
  3. Липитчуку Ігорю Васильовичу використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням, допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення при наявності таких на земельній ділянці (організації, які виконують ремонтні роботи, зобов’язані провести повну реконструкцію території). Дотримуватись вимог Земельного кодексу України.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою. (Ю.Наконечний).

 

                                                                                    Міський голова                                                   Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ

Перейти до вмісту