Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 Дац Василю Юрійовичу та надання у власність для Індивідуального садівництва в с. Бистрий

                                                  Україна                                                        
ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Львівської області
(     СЕСІЯ  ВОСЬМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)
ПРОЄКТ   Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я


Від                               2021 р.              № 
 
Про  затвердження проекту з
землеустрою щодо відведення земельної
ділянки площею 0,12 Дац Василю Юрійовичу

та надання у власність для

Індивідуального садівництва в с. Бистрий

Розглянувши заяву Дац Василя Юрійовича, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Бистрий Дрогобицького району Львівської області, Наказ головного управління Держгеокадастру у Львівській області № 430-УБД від 14.08..2020р. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою», керуючись ст. ст. 12, 118, 123, 186 Земельного кодексу України, ст. 5 Закону України «Про особисте селянське господарство», ст. 50 Закону України «Про землеустрій», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

  1. Затвердити  Дац Василю Юрійовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва в с. Бистрий Дрогобицького району Львівської області, кадастровий номер – 4621283300:04:000:1030.
  2. 2 Надати Дац Василю Юрійовичу у власність земельну ділянку площею 0,12 в с.Бистрий Дрогобицького району Львівської області (кадастровий номер -4621283300:04:000:1030)для (01.03) для індивідуального садівництва, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення за рахунок земель запасу.
  3. Дац Василю Юрійовичу використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням, допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення при наявності таких на земельній ділянці (організації, які виконують ремонтні роботи, зобов’язані провести повну реконструкцію території). Дотримуватись вимог Земельного кодексу України.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою. (Ю.Наконечний).

 

                                                                                   Міський голова                                                   Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ

Перейти до вмісту