Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 10,0га в с. Модричі Грущаку Івану Григоровичу

                                           УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_________________________СЕСІЯ ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від ___ ____________2021 р.             № ____

Про надання  дозволу  на виготовлення

технічної документації щодо встановлення

відновлення меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) площею 10,0га в с. Модричі

Грущаку Івану Григоровичу

 

Розглянувши заяву Грущака Івана Григоровича, Державний акт на право постійного користування землею серія Б №060677 керуючись ст.ст.12,120,122,123 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

  1. Дати дозвіл  Грущаку Івану Григоровичу на виготовлення технічної документаці щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 10,0 га в с. Модричі Дрогобицького району Львівської області для ведення Фермерського господарства), категорія земель – землі сільськогосподарського призначення за рахунок земель   що перебувають в   постійному користуванні Грущака Івана Григоровича на підставі державного акту на право постійного користування землею Серія Б №060677 від 1992р.
  2. Грущаку Івану Григоровичу звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення  проекту відведення земельної ділянки у відповідності до вимог земельного законодавства.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії Ю.Наконечний).

  

 

                                                                               Міський голова                                                        Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ

 

Перейти до вмісту