Проект рішення, яке не набрало необхідної кількості голосів “Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,1502 га по вул. М. Грушевського,21 для продажу ТзОВ «СЕРЕНДА-КОМ»

 

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

 

( _______СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від                         2016                                        

  

  Про дозвіл на виготовлення експертної

грошової оцінки земельної ділянки

площею 0,1502 га по вул. М. Грушевського,21

для продажу ТзОВ «СЕРЕНДА-КОМ»

             

              Розглянувши клопотання юридичної особи, керуючись ст. 12, главою 20 Земельного кодексу України, національним стандартом №2 «Оцінка нерухомого майна» затвердженим Постановою Кабінету міністрів України №1442 від 28.10.2004р, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А :     

        1. Трускавецькій міській раді замовити роботи по проведенню експертної грошової оцінки для продажу земельної  ділянки:

               вул. М. Грушевського,21, площею 0,1502 га для обслуговування пансіонату ( Інформаційна довідка з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо об’єкта нерухомого майна від 18.07.2016 року), покупець – Товариство з обмеженою відповідальністю «СЕРЕНДА-КОМ»;

2. Затвердити розмір авансового  внеску  в  рахунок  оплати ціни  земельної ділянки:

Товариству з обмеженою відповідальністю «СЕРЕНДА-КОМ» за земельну ділянку площею 0,1502 га по вул. М. Грушевського,21, розмір авансового внеску до 20% від нормативної – грошової оцінки землі.

3.  Доручити міському голові укласти договір  про оплату авансового  внеску   в рахунок оплати ціни  земельної  ділянки.

       4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з  питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії А.Стародуб).

 

               Міський  голова                                                           А.Кульчинський

 

 

поіменне голосування

Залишити відповідь

Перейти до вмісту