Проект рішення, який не набрав необхідної кількості голосів Про встановлення режиму роботи підприємств з роздрібної торгівлі алкогольними напоями

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(___________сесія сьомого демократичного скликання) 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від                            2018 року                                      №

 

Про встановлення режиму роботи

підприємств з роздрібної торгівлі

алкогольними напоями

 

           Керуючись пунктом 44частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України від 22.03.2018р. №2376-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових», з метою посилення контролю за Правилами роздрібної торгівлі алкогольними напоями, профілактики правопорушень серед молоді, особливо неповнолітніх осіб, інших верств населення міста, міська рада

                                                      

                                                                                                                             В И Р І Ш И Л А :

  1. Встановити режим роботи спеціалізованих магазинів, спеціалізованих відділів, секцій (крім закладів ресторанного господарства), в т.ч. у мережі автозаправних станцій, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями на території міста Трускавця, з 8.00. год. до 22.00. год.
  2. Суб’єктам господарювання сфери роздрібної торгівлі алкогольними напоями незалежно від форм власності привести свою діяльність у відповідність до прийнятого рішення.
  3. Відділу інформаційної політики та зв’язків з громадськістю (п.Л.Боднар) оприлюднити це рішення на сайті Трускавецької міської ради та в інформаційному бюлетені «Голос Ради».
  4. Рішення виконавчого комітету Трускавецької міської ради від 16 вересня 2010 року № 267 «Про встановлення режиму роботи закладів з роздрібної торгівлі алкогольними напоями» вважати таким, що втратило чинність.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва, комунальної власності і майна (п.А.Остапчук).

                                                                                     Міський голова                                                            А. Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *