Проект рішення, який не набрав необхідної кількості голосів “Про визначення земельної ділянки по вул.Роксолани для продажу на земельних торгах (аукціоні)”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

( _______СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від                         2016                                         №

  

Про визначення  земельної ділянки по вул.Роксолани для продажу на земельних торгах (аукціоні)

            Розглянувши звернення фізичної особи, керуючись ст.ст.134,135,136 Земель-ного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Визначити для продажу у власність  на земельних торгах (аукціоні) земельну  ділянку орієнтовною  площею  0,1400 га на вул.. Роксолани  для будівництва багатоквартирного житлового будинку,  категорія земель – землі житлової та громадської забудови, за рахунок земель Трускавецької міської ради,  не наданих у власність та користування;

            2. Дати дозвіл Трускавецькій міській раді на виготовлення  документацій із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, визначеної пунктом 1 цього рішення  та на виготовлення експертної грошової оцінки цієї  земельної  ділянки.

            3. Фінансовому управлінню забезпечити фінансування робіт, пов’язаних з оформленням відповідних   документацій.

           4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії А. Стародуб).

           

                  Міський  голова                                                           А.Кульчинський

 

поіменне голосування

Залишити відповідь

Перейти до вмісту