УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(                                           СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від                             2019 р.                       №

Про включення земельної ділянки в перелік для продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) по вул. Стебницькій

Розглянувши заяву ТзОВ «Зодіак»,керуючись   п.34 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, вимогами п.5.ст.135, п.5 ст.136 Земельного кодексу України, якими передбачено, що фінансування підготовки лотів до продажу земельних ділянок державної, комунальної, приватної власності та прав на них на земельних торгах у формі аукціону, організація і проведення земельних торгів може здійснюватися за рахунок коштів виконавця земельних торгів на підставі договору про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів  у формі аукціону між організатором земельних торгів та виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота, міська рада  

                                                                                                                        В И Р І Ш И Л А :

1.Включити до переліку земельних ділянок для підготовки лотів з продажу Права оренди на земельних торгах у формі аукціону земельну ділянку орієнтовною площею 0,0100 га, що розташована за адресою: Львівська область, м. Трускавець, вул. Стебницькій(в межах населеного пункту).

            2.Надати дозвіл на розробку проекту відведення земельної ділянки зазначеної в п.1. цього рішення, для продажу права оренди   на земельних торгах у формі аукціону, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за рахунок земель   Трускавецької міської ради не наданих у власність та користування.

          3.Відповідно до п.5.ст.135, п.5 ст.136 ЗКУ фінансування підготовки лоту до продажу на земельних торгах та проведення земельних торгів здійснити без використання бюджетних коштів, за рахунок коштів виконавця земельних торгів, на підставі договору про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів  у формі аукціону між Організатором торгів та Виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат Виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота.

  1. Доручити    міському    голові     укласти    Договір   із спеціалізованою організацією – Виконавцем земельних торгів про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів  у формі аукціону.

           5.Виконавчому комітету забезпечити подання на затвердження сесією  міської ради, погодженої в установленому порядку відповідної документації.

  1.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою ( Наконечний Ю.О.).

 

                                                                                             Міський  голова                                                А.Кульчинський

Залишити відповідь

Перейти до вмісту