РІШЕННЯ № 28 Від 9 грудня 2015 року Про надання дозволу та відмови на виготовлення документацій із землеустрою.

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ДРУГА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 09 грудня 2015 року               № 28

м. Трускавець

                 

Про надання дозволу та відмови

на виготовлення документацій із

землеустрою.  

      

       Розглянувши заяви юридичних та фізичних осіб , керуючись   ст.ст.12,20, 78,93, 118, 121, 120, 123, Земельного кодексу України, ст. 7,8,31 Закону України «Про оренду землі», Додатком 8 Порядку ведення Державного земельного кадастру, Законом України “Про землеустрій”, містобудівною документацією «Корегування Генерального плану міста – курорту Трускавець» затвердженою рішенням Трускавецької міської ради №233 від 21.12.2011року, Законом України «Про курорти», рішенням Трускавецького міського суду Львівської області від 14.09.2015р. у справі №457/538/15-а та відповідно до п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,   міська рада

В И Р I Ш И Л А:

     1. Дати дозвіл Спариняк Оксані Дмитрівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0200 га по вул. Воробкевича, 23 для надання у власність, для ведення садівництва (категорія земель – землі сільськогосподарського призначення), за рахунок земель міської ради, не наданих у власність чи користування.

       2. Дати дозвіл Злупко Зеновію Федоровичу та Опацькій Наталії Василівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0577 га по вул. І Вишенського,16 для надання у спільну сумісну власність, для обслуговування житлового будинку (категорія земель – землі житлової та громадської забудови), за рахунок земель присадибної ділянки по вул.Вишенського,16.

3 Дати дозвіл Лунич Галині Володимирівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0700 га. по вул. Роксолани, 6а для надання у власність, для обслуговування індивідуального житлового будинку (категорія земель – землі житлової та громадської забудови), за рахунок земель присадибної ділянки по вул.Роксолани 6а.

4. Дати дозвіл Глушко Сергію Васильовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0247 га по вул. Стебницькій,1 для надання у користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування нежитлового приміщення (витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності ЕЕХ 075485 від 06.11.2015р.) (категорія земель – землі житлової та громадської забудови), за рахунок земель міської ради, не наданих у власність чи користування.

               

               5. Дати дозвіл Гребенюк Лесі Петрівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0055 га. по вул. Б.Хмельницького,9 для надання у власність, для обслуговування індивідуального житлового будинку (категорія земель – землі житлової та громадської забудови), за рахунок земель міської ради, не наданих у власність чи користування.

                6. Дати дозвіл Приватному акціонерному товариству «Трускавецькурорт» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 1,1479 га по вул. Шевченка , кадастровий номер 4611500000:01:011:0002 для будівництва та обслуговування санаторно оздоровчих закладів , категорія земель –землі оздоровчого призначення на п’ять земельних ділянок :

– площею 0.0858га (будівля на вул.. Шевченка,1);

– площею 0.3402га (будівля на вул.. Шевченка,9);

– площею 0.4001га (будівля на вул.. Шевченка,11);

– площею 0.1205га (будівля на вул.. Біласа,4);

– площею 0.2013га (будівля на вул..Біласа,6)

за рахунок земель що перебувають у постійному користуванні Приватного акціонерного товариства «Трускавецькурорт», наданої для будівництва та обслуговування санаторно-оздоровчих закладів (витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права ,виданий реєстраційною службою Трускавецького міського управління юстиції Львівської області 17.06.2015року).

                7. Дати дозвіл Приватному акціонерному товариству «Трускавецькурорт» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки       площею 0,6286 га   по   вул. с.Бандери б/н ,     кадастровий номер – 4611500000:01:010:0046 для будівництва та обслуговування санаторно оздоровчих закладів , категорія земель –землі оздоровчого призначення на три земельні ділянки :

– площею 0.1225га (будівля на вул.. Шевченка,30);

– площею 0.0420га (будівля на вул.. Шевченка,28);

– площею 0.4641га (будівля на вул.. Шевченка,24 та бульварі Ю.Дрогобича,3б);

за рахунок земель, що перебувають у постійному користуванні Приватного акціонерного товариства «Трускавецькурорт», наданої для будівництва та обслуговування санаторно-оздоровчих закладів (витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права ,виданий реєстраційною службою Трускавецького міського управління юстиції Львівської області 16.06.2015року).

     8. Відкласти розгляд питання про надання дозволу Топоровичу Анатолію Даниловичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 0,3669 га по вул. Роксолани з « будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування»(будівництво готелю курортного типу) на « будівництво та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з громадськими приміщеннями» (категорія земель – землі житлової та громадської забудови), за рахунок земель, що перебувають в користуванні на умовах оренди в Топорович Анатолія Даниловича.

9. Дати дозвіл Левицькій Ірині Олегівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0050 га по вул. Річки   для надання у власність, для ведення садівництва (категорія земель – землі сільськогосподарського призначення), за рахунок земель міської ради, не наданих у власність чи користування.

 

 

10. Дати дозвіл Левицькому Миколі Михайловичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0040 га по вул. Річки для надання у власність, для обслуговування житлового будинку за раху нок земель міської ради, не наданих у власність та користування. (повторно) .

11. Відкласти розгляд питання про надання дозволу Дочірному підприємству Закритого Акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» «Гідрогеологічне підприємство «Укргеокаптажмінвода» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,5364 га. по вул. Стебницькій,75   під обслуговування нежитлових будівель, (категорія земель – землі житлової та громадської забудови) для надання в користування на умовах оренди , за рахунок земель Трускавецької міської ради не наданих у власність та користування , які були в користуванні на умовах оренди в ДП ЗАТ ЛОЗПУ «Укрпрофоздоровниця» ГП «Укргеокаптажмінвода».

12. Дати дозвіл Стецишин Наталі Миколаївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0061 га по вул. Д.Галицького під будівництво та обслуговування торгового павільйону, (категорія земель – землі житлової та громадської забудови) для надання в користування на умовах оренди , в зв’язку з переходом права власності на нежитлове приміщення ,за рахунок земель, що перебувають в користуванні на умовах оренди Яцик Анни Миколаївни.

13. Відкласти питання про надання дозволу Центру медичної реабілітації та санаторного лікування «Трускавецький»  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0.57га по вул.І.Франка,29 для будівництва та обслуговування санаторно оздоровчого закладу.

           14. Відмовити в наданні дозволу Коваленко Ірині Іванівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0.0470га по вул. Роксолани для будівництва та обслуговування житлового будинку в зв’язку з тим , що у відповідності до генерального плану міста Трускавця вільні земельні ділянки, визначені під будівництво індивідуальних житлових будинків, в межах міста відсутні.

15. Відмовити Грицик Іванні Іванівні  в наданні  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0030 га по вул. Стебницькій для надання у власність, під будівництво та обслуговування індивідуального гаража, беручи до уваги звернення учасників антитерористичної операції, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України щодо виділення їм земельних ділянок під будівництво гаражів по вул. Стебницькій, та враховуючи вимоги Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

16. Відмовити Рибачук Любові Йосипівні та Нагірській Галині Степанівній в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення з «будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування» на « будівництво та обслуговування житлового будинку» площею 0,2 га по вул.Помірецькій ,кадастровий номер 4611500000:11:009:0016 , в зв’язку з невідповідністю місця розташування земельної ділянки вимогам генерального плану міста.

           

 

 

 

 

 

 

 

17. Відкласти розгляд питання про надання дозволу Коржу Дмитру Михайловичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення з «будівництва та обслуговування готелю курортного типу» на « будівництво та обслуговування житлового будинку» площею 0,1790 га по вул.Карпатській..

          18.Припинити дію договору оренди землі, укладеного між Трускавецькою міською радою (орендодавцем) та Федорів Ярославом Володимировичем (орендарем), зареєстрований у Трускавецькому відділі Львівської регіональної філії державного підприємства Центр державного земельного кадастру від 12.12.2005 року за № 040544600117 ( із внесеними змінами), на земельну ділянку площею 0,1577 га по вул. Л.Українки, у зв’язку із смертю Федорів Ярослава Володимировича.

           19. Дати дозвіл Федорів Ользі Ярославівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1577 га по вул. Л.Українки, для надання у користування на умовах оренди, для будівництва та обслуговування офісу з підсобним приміщенням (категорія земель – землі житлової та громадської забудови), за рахунок земель, що перебували в користуванні на умовах оренди в Федорів Ярослава Володимировича.

             20. Відмовити ПрАТ «Трускавецькурорт» в наданні дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок:

            – орієнтовною площею 0,0300 га по вул. Помірецькій, для обслуговування свердловини 27-РГ, для надання в користування на умовах оренди, категорія земель-землі оздоровчого призначення, за рахунок земель міської ради не наданих у власність чи користування;

           –  орієнтовною площею 0,0400 га по вул. Бойківській для обслуговування свердловини 55-РГ, для надання в користування на умовах оренди, категорія земель-землі оздоровчого призначення, за рахунок земель міської ради не наданих у власність чи користування;

– орієнтовною площею 0,0400 га по вул. Бориславській для обслуговування свердловини 35-РГ, для надання в користування на умовах оренди, категорія земель-землі оздоровчого призначення, за рахунок земель міської ради не наданих у власність чи користування;

– орієнтовною площею   0,0600 га по вул. Карпатській для обслуговування свердловини 28-РГ, для надання в користування на умовах оренди, категорія земель-землі оздоровчого призначення, за рахунок земель міської ради не наданих у власність чи користування;

     – орієнтовною площею 0,3000 га по вул. Карпатській для обслуговування насосної станції №2, для надання в користування на умовах оренди, категорія земель-землі оздоровчого призначення, за рахунок земель міської ради не наданих у власність чи користування;

– орієнтовною площею 0,0500 га по вул. Карпатській для обслуговування свердловини 51-РГ, для надання в користування на умовах оренди, категорія земель-землі оздоровчого призначення, за рахунок земель міської ради не наданих у власність чи користування;

– орієнтовною площею 0,0300 га по вул. Городище для обслуговування свердловини 15-РК, для надання в користування на умовах оренди, категорія земель-землі оздоровчого призначення, за рахунок земель міської ради не наданих у власність чи користування;

– орієнтовною площею 0,0900 га по бульвару Торосевича для обслуговування свердловини 2-РГ, для надання в користування на умовах оренди, категорія земель-землі оздоровчого призначення, за рахунок земель міської ради не наданих у власність чи користування;

– орієнтовною площею 0,0600 га по бульвару Торосевича для обслуговування свердловин 14-Н та 17-Н, для надання в користування на умовах оренди, категорія земель-землі оздоровчого призначення, за рахунок земель міської ради не наданих у власність чи користування;

– орієнтовною площею 0,0300 га по бульвару Торосевича для обслуговування свердловини 17-НО(д), для надання в користування на умовах оренди, категорія земель-землі оздоровчого призначення, за рахунок земель міської ради не наданих у власність чи користування;

– орієнтовною площею 0,0500 га по бульвару Торосевича для обслуговування свердловини 16-НО(д), для надання в користування на умовах оренди, категорія земель-землі оздоровчого призначення, за рахунок земель міської ради не наданих у власність чи користування;

– орієнтовною площею 0,0600 га по бульвару Торосевича для обслуговування свердловин 22-Д та 22-Н(д), для надання в користування на умовах оренди, категорія земель-землі оздоровчого призначення, за рахунок земель міської ради не наданих у власність чи користування;

орієнтовною площею 0,1900 га по бульвару Торосевича для обслуговування свердловини 21-Н, для надання в користування на умовах оренди, категорія земель-землі оздоровчого призначення, за рахунок земель міської ради не наданих у власність чи користування;

орієнтовною площею 0,0300 га по бульвару Торосевича для обслуговування свердловини 9-Н, для надання в користування на умовах оренди, категорія земель-землі оздоровчого призначення, за рахунок земель міської ради не наданих у власність чи користування;

орієнтовною площею 0,0500 га по бульвару Торосевича для обслуговування свердловини 1-НО, для надання в користування на умовах оренди, категорія земель-землі оздоровчого призначення, за рахунок земель міської ради не наданих у власність чи користування;

орієнтовною площею 0,0300 га по бульвару Торосевича для обслуговування свердловини 8-НО, для надання в користування на умовах оренди, категорія земель-землі оздоровчого призначення, за рахунок земель міської ради не наданих у власність чи користування;

в зв’язку з невідповідністю розміру площ земельних ділянок,які погоджені Трускавецькою міською радою   для отримання ЗАТ «Трускавецькурорт» ліцензії на користування надрами у 1999 році та знаходяться у фактичному користуванні згідно генерального плану міста (п.3 ст. 123 Земельного кодексу України).

20.1 Запропонувати ПрАТ «Трускавецькурорт» звернутись в Трускавецьку міську раду з клопотанням про надання дозволу на виготовлення технічних документацій з землеустрою щодо встановлення (відновленн) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) площами, які перебували в користуванні ЗАТ ЛОЗ «Трускавецькурорт» на умовах оренди до 21.05.2013року.

21. Дати дозвіл Павлічко Розалії Михайлівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0279 га по вул. Суховоля,69Д, для надання у користування на умовах оренди, для обслуговування магазину-бару, за рахунок земель, що перебувають в користуванні Павлічко Розалії Михайлівни.

            22. В зв’язку з відсутністю, в межах міста Трускавця, вільних земельних ділянок, визначених генеральним планом міста Трускавця, під індивідуальну житлову забудову, ведення садівництва, ведення особистого селянського господарства та індивідуального дачного будівництва, відмовити:                

           22.1. Цесак Вадиму Дмитровичу в наданні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0.1 га в межах міста Трускавця під будівництво індивідуального житлового будинку.

22.2. Цесак Вадиму Дмитровичу в наданні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0.12 га в межах міста Трускавця для ведення садівництва.

22.3. Цесак Вадиму Дмитровичу в наданні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки ,орієнтовною площею 2.0 га в межах міста Трускавця для ведення особистого селянського господарства.

22.4. Цесак Вадиму Дмитровичу в наданні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки ,орієнтовною площею 0.1 га в межах міста Трускавця для індивідуального дачного будівництва.

22.5. Андрійців Андрію Богдановичу в наданні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0.1 га в межах міста Трускавця під будівництво індивідуального житлового будинку.

22.6. Андрійців Андрію Богдановичу в наданні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0.12 га в межах міста Трускавця для ведення садівництва.

22.7. Андрійців Андрію Богдановичу в наданні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки ,орієнтовною площею 2.0 га в межах міста Трускавця для ведення особистого селянського господарства.

22.8. Андрійців Андрію Богдановичу в наданні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0.1 га в межах міста Трускавця для індивідуального дачного будівництва.

22.9. Тимшишаку Василю Івановичу в наданні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0.1 га в межах міста Трускавця під будівництво індивідуального житлового будинку.

22.10. Копко Миколі Богдановичу в наданні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0.1 га в межах міста Трускавця під будівництво індивідуального житлового будинку.

22.11. Мельнікову Станіславу Андрійовичу в наданні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0.1 га в межах міста Трускавця під будівництво індивідуального житлового будинку.

          22.12. Печнікову Вадиму Володимировичу в наданні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки ,орієнтовною площею 0.1 га в межах міста Трускавця під будівництво індивідуального житлового будинку

           22.13. Вакуленко Володимиру Васильовичу в наданні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0.1 га в межах міста Трускавця під будівництво індивідуального житлового будинку

22.14. Савчаку Василю Миколайовичу в наданні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0.1 га в межах міста Трускавця під будівництво індивідуального житлового будинку

22.15. Лужецькому Ігору Миколайовичу в наданні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0.1 га в межах міста Трускавця під будівництво індивідуального житлового будинку

22.16. Орищич Роману Романовичу в наданні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0.1 га в межах міста Трускавця під будівництво індивідуального житлового будинку

22.17. Бандровському Богдану Романовичу в наданні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,1 га в межах міста Трускавця під будівництво індивідуального житлового будинку

 

 

 

 

 

22.18. Бандровському Богдану Романовичу в наданні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0.12 га в межах міста Трускавця для ведення садівництва.

22.19. Снайчуку Андрію Антоновичу в наданні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0.1 га в межах міста Трускавця під будівництво індивідуального житлового будинку

           22.20. Снайчуку Андрію Антоновичу в наданні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0.12 га в межах міста Трускавця для ведення садівництва.

22.21. Бобасу Івану Володимировичу в наданні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки , орієнтовною площею 0.1 га в межах міста Трускавця під будівництво індивідуального житлового будинку.

22.22. Добош Михайлу Миколайовичу в наданні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0.1 га в межах міста Трускавця під будівництво індивідуального житлового будинку

           22.23. Добош Михайлу Миколайовичу в наданні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0.12 га в межах міста Трускавця для ведення садівництва.

22.24. Максимець Роману Богдановичу в наданні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0.1 га в межах міста Трускавця під будівництво індивідуального житлового будинку

22.25. Перловському Володимиру Івановичу в наданні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0.1 га в межах міста Трускавця під будівництво індивідуального житлового будинку

22.26. Брусу Андрію Романовичу в наданні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0.1 га в межах міста Трускавця під будівництво індивідуального житлового будинку

22.27. Михасяк Остапу Степановичу в наданні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0.1 га в межах міста Трускавця під будівництво індивідуального житлового будинку

22.28. Бєлому Володимиру Володимировичу в наданні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0.1 га в межах міста Трускавця під будівництво індивідуального житлового будинку

22.29. Полутренку Олегу Богдановичу в наданні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0.1 га в межах міста Трускавця під будівництво індивідуального житлового будинку

22.30. Савчину Михайлу Ігоровичу в наданні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, в межах міста Трускавця під будівництво індивідуального житлового будинку

22.31. Шевчуку Юрію Леонідовичу в наданні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0.1 га в межах міста Трускавця під будівництво індивідуального житлового будинку

22.32. Топоровичу Олегу Анатолійовичу в наданні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0.1 га в межах міста Трускавця під будівництво індивідуального житлового будинку

 

 

 

 

 

 

 

23. Юридичним та фізичним особам, яким надано дозвіл на виготовлення документації із землеустрою, звернутись до державного кадастрового реєстратора (Управління Держгеокадастру у Дрогобицькому районі Львівської обл.) щодо проведення реєстрації земельної ділянки.

24. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії А.Стародуб).

              

         Міський голова                                                            А.Кульчинський

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *