РІШЕННЯ № 1006 від 26 липня 2018 року Про відмову в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Данилишиних Кравчуку І.В.

                                      УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(СОРОК ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від 26 липня 2018 р.             № 1006

Про відмову в наданні  дозволу  на

виготовлення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

по вул. Данилишиних Кравчуку І.В.   

Розглянувши заяву Кравчука Ігоря Васильовича, беручи до уваги Державний акт на право власності на земельну ділянку   серія ЛВ №011086, виданий Кравчуку Ігорю Васильовичу на підставі рішення Станильської сільської ради від 23.09.2002р. №33 на земельну ділянку площею 0.1га ,що розташована в селі Станиля Станильської сільської ради Дрогобицького району для обслуговування житлового будинку та господарських будівель ,який зареєстровано в книзі записів реєстрації державних актів на право власності на землю та на право користування землею ,договорів оренди землі за №10 від 14.03.2003року, керуючись ст.ст.12, 122 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

                                                                                                                    В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

  1. Відмовити Кравчуку Ігорю Васильовичу в наданні дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки площею 0,1 га по вул. Данилишиних для будівництва та обслуговування житлового будинку ,господарських будівель і споруд беручи до уваги те, що земельна ділянка вказана на графічному матеріалі наданому до заяви для відведення перебуває у власності Кравчука Ігоря Васильвича згідно державного акту на право власності на землю виданого йому на підставі рішення Станильської сільської ради від 23.09.2002р. №33.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою. (Наконечний Ю.О.)

   

                                                                                    Міський голова                                                        А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *